https://woblink.com/product-publication/download/177132/epub

https://woblink.com/product-publication/download/177132/epub

1:

:

Cena:


Pamiętnik inteligenta

Autor: Rakowiecki Jerzy

Takiej książki jeszcze nie było: wspomnienia powstańca warszawskiego i aktora. panicza z dworu i dyrektora teatru. komedianta i inteligenta. Kilkadziesiąt lat XX-wiecznej polskiej historii. w której mieszają się melancholia i satyra. patriotyzm i kpina. okupacja hitlerowska. stalinizm i stan wojenny. A nade wszystko parada największych sław teatralnych – Kazimierza Dejmka i Leona Schillera. Elżbiety Barszczewskiej i Romana Wilhelmiego. Tadeusza Łomnickiego i Niny Andrycz – widzianych z bliska. opisanych bez pardonu. z ich tajemnicami. słabościami i kulisami ich sławy. W sumie: Polska wielka i śmieszna. Polacy wspaniali i mali. A refleksje zaskakująco współczesne.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


Filipek i wakacje

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek to istny wulkan energii. a jego głowa to prawdziwa skarbnica niepoprawnych (zdaniem dorosłych) pomysłów. Nic dziwnego. że nadchodzące wakacje spędzają jego rodzicom sen z powiek.

Ale ani obóz piłkarsko-taneczny. ani składanie mebli z Ikei. ani wyjazd z dziadkiem do sanatorium nie są w stanie sprawić. że Filipek będzie się źle bawił! W końcu każdy pomysł dorosłych na zajęcie mu czasu wolnego można ulepszyć. prawda?

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9rozmowy z seryjnymi mordercami, michael scott moore, szweykowscy, złe miejsce haner pdf, pedagogika janusza korczaka prezentacja, porozumienie bez przemocy ćwiczenia pdf, ładna cera po 40, dmitry glukhovsky tekst, do wszystkich chłopców których kochałam online pl, recław remigiusz, paweł zawitkowski książki, katarzyna pawlikowska, bez pożegnania mia sheridan, autostopem przez galaktykę, jedna jest miłość, joanna bator purezento, chomikuj 365 dni, włodzimierz kurnik, wasserpolacken, z wyrazami, tanie ebooki do pobrania, agnieszka lingas łoniewska pdf, ebook księgarnia, mobi książki…