Muza Koszmarów

Muza Koszmarów

Autor: Laini Taylor

Takimi opowieściami wybrukowane są sny

Lazlo i Sarai nie są już dłużej tym. kim byli. Sarai. Muza Koszmarów. dopiero odkrywa pełnię swoich możliwości. tymczasem Lazlo musi dokonać wyboru niemożliwego: ocalić życie ukochanej czy wszystkich mieszkańców Szlochu? Otwarcie zapomnianych drzwi do nowych światów zamiast odpowiedzi przynosi wiele pytań – czy bohaterowie zawsze muszą zabijać potwory. czy mogą je… ocalić?

Miłość i nienawiść. zemsta i łaska. zniszczenie i zbawienie ścierają się ze sobą w tej zadziwiającej i chwytającej za serce kontynuacji Marzyciela. bestsellera „New York Timesa”.

***

Muza Koszmarów to historia o różnych odcieniach miłości. zaufania i szczerości. To nie jest książka na jeden wieczór. to powieść na całe życie. Jest warta każdej p

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Podróż za jeden uśmiech

Autor: Adam Bahdaj

Któż nie marzy o wspaniałych wakacjach. pełnych przygód i nieprawdopodobnych wydarzeń. o których później będzie można opowiadać w szkole?! 

Przypadek zrządził. że prymus Duduś i jego kuzyn Poldek (całkiem nie-prymus) przeżyli takie właśnie wakacje wędrując autostopem…

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9


Chłopiec w pasiastej piżamie

Autor: John Boyne

Wstrząsająca historia pięknej przyjaźni na przekór złu szalejącej wojny.

Dwóch chłopców i dwa światy… Obaj urodzili się w tym samym dniu. miesiącu i roku. ale los traktował ich do pewnego czasu zupełnie inaczej.

Bruno. syn niemieckiego oficera. żyje podczas wojny. prawie w ogóle jej nie doświadczając. nie mając świadomości. że ona trwa tuż obok. pochłania ofiary.

Szmul. syn żydowskiego zegarmistrza. zna wojnę od tej najgorszej. najbardziej nieludzkiej strony. To ona odebrała mu spokojne dzieciństwo. bezpieczeństwo. przyszłość oraz członków rodziny.

Spotkanie chłopców ma wymiar symboliczny. Odbywa się na granicy dwóch światów. Okazuje się. że przekroczenie jednego z nich powoduje. że stają się równi. ale na pewno nie szczęśliwsi. A może jednak…?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 31.9


1

:

:

Cena:ujawniać, www.wpiszkod.gwo.pl zaloguj się, cathy williams, zmień myślenie a zmienisz swoje życie, luca vitiello pdf, zabłądziłam, życie w średniowiecznym zamku pdf, któż jest jak bóg, kobiety które kochają za mocno, opowiadania żeromskiego, jak rozmawiac z nieznajomymi, gospodarka turystyczna definicja, filip ilkowski, michalak ścigany, świadome śnienie techniki, program psychostymulacji dzieci w wieku przedszkolnym z deficytami i zaburzeniami rozwoju, mikolajek w szkole lektura z opracowaniem, młyny boże, ucieczka od wolności, heroes 6 kampania…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin