ISBN

ISBN

9788366297333: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/oddac-serce-harrel-lindsay-175007u

Cena:


Walec wojny w południowej Polsce 1944-1945

Autor: Henryk Stańczyk

Książka poświęcona działaniom wojennym toczonym przez 1 Front Ukraiński przeciwko niemieckiej Grupie Armii ‚A’ i ‚Środek’. W wyniku tych operacji prawie cała południowa Polska wraz z Zagłębiem Dąbrowskim. Górnym Śląskiem i Opolszczyzną została uwolniona od Niemców. Rozważania autora koncentrują się głównie na planach stron walczących oraz ich realizacji na polu walki. Pokazują proces przygotowania i zabezpieczenia operacji pod względem logistycznym. medycznym i sanitarnym. Ukazują także proces przejmowania przez polską administrację od Armii Czerwonej ziem. które po wojnie stały się częścią województwa śląsko-dąbrowskiego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 49.99


O duchu praw

Autor: praca zbiorowa

„O duchu praw” to najważniejsze dzieło Monteskiusza. wybitnego myśliciela i pisarza doby oświecenia. Składa się ono z trzydziestu jeden ksiąg. w których autor dokonał analizy znanych ówcześnie form ustrojowych. wydzielając monarchię. despotię i republikę. Wiele miejsca konieczności podziału władzy. popularyzując w ten sposób trójpodział władzy na władzę ustawodawczą. wykonawczą i sądowniczą.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788324171330: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/nieznana-milosc-julie-a-long-aleksandra-januszewska-ewa-ratajczyk-175335u

Cena:


Filipek i dziewczyny

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek Zaskroniec. niepoprawny optymista i łobuziak. dowiaduje się. że będzie miał rodzeństwo. Brata powitałby z szeroko otwartymi ramionami. ale co. jeśli to będzie… siostra? Przecież każdy szanujący się chłopak wie. że z dziewczynami nie da się normalnie wytrzymać! Zacałują na śmierć. wygadają rodzicom każdą tajemnicę. zamęczą swoim babskimi sprawami. A jak się człowiek – nie daj Boże! – zakocha w takiej jednej – to już amen w pacierzu!

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka. 

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9


Pomimo wszystko

Autor: Marcin Ziernicki

Teresa Mońkiewicz. trzydziestokilkuletnia rozwódka i mama nastoletniej Hani. wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych. Jej plany niweczy druzgocąca diagnoza – ostra białaczka szpikowa – która spada na nią jak grom z jasnego nieba. Ciężko doświadczona przez los kobieta po raz kolejny jest zmuszona stanąć do walki o swoje życie. ale tym razem czuje. że może nie starczyć jej na to sił… Wkrótce jednak ludzie. których spotka na swojej drodze. pomogą jej podjąć słuszną decyzję.

„Pomimo wszystko” to poruszająca opowieść o granicach ludzkiej wytrzymałości. o sile kobiecości. miłości i przyjaźni. Śmiertelna choroba okazuje się być sitem. które w precyzyjny sposób oddziela to. co najważniejsze w życiu od plew nieistotnych spraw. a cierpienie… to tylko jedna strona

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 39.99


https://woblink.com/product-publication/download/175364/epub

1: Autor

:

Cena:john bevere, porąb i spal pdf, terapia zajęciowa pdf, antyterrorysta, geritsen, kępiński schizofrenia pdf, adam kwieciński, team up plus klasa 5 testy, miłość z aksamitu pdf, albert oksiędzki, rebecca solnit mężczyźni objaśniają mi świat, opatrunek kłosowy, harry potter i czara ognia ebook, jurek online, biskupstwo poznańskie, stop na fajerki, remember me forever pdf…