ISBN

ISBN

9788328711365: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/trzynasty-dzien-tygodnia-ryszard-cwirlej-142362u

Cena:


Odważne dusze

Autor: Robert Schwartz

Nowa odsłona książki Roberta Schwartza. która pomoże ci odkryć sens swego życia!

Czy wiesz. kim są odważne dusze? Czy myślisz. że mógłbyś być jedną z nich? Opowiadane tu historie na zawsze zmienią to. co myślałeś o znaczeniu doświadczeń. które cię spotykają. Spojrzysz na wszystko z drugiej strony lustra i przejrzysz się w nim tak. jak zrobili to bohaterowie książki. Niekiedy prawda może być smutna. ale jest wyzwalająca.

Odważne dusze to ludzie. którzy odkryli sens tego. co ich spotkało. Przyjęli to. co dobre i zaakceptowali to. co mogło być trudne i bolesne. Rozpocznij duchową podróż i poznaj odpowiedzi na pytania. które zadajesz od dawna: „Dlaczego tak się stało?”; „Dlaczego ja?”; „Czym sobie na to zasłużyłem?”. Prawda będzie zaskakująca.

Ty sam jesteś autorem te

29.9: https://woblink.com/ebook/tajemnica-zamku-krystyna-mirek-178327u

Cena:


ISBN

9788380838666: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/szosty-po-latach-agnieszka-lingas-loniewska-34175u

Cena:


:

:

Cena: 31.99


Niepokorny mężczyzna

Autor: Kristen Ashley

Tessa O’Hara ustawiała właśnie świeżo upieczone babeczki na wystawie swojej cukierni. gdy zadźwięczał dzwonek przy drzwiach. Podniosła wzrok i ujrzała mężczyznę swoich marzeń. Nie minęła minuta. a on zaprosił ją na randkę. Zgodziła się bez wahania. Ale po czterech cudownych miesiącach Tess odkrywa. że jej ukochany to działający pod przykrywką detektyw z agencji antynarkotykowej. który bada powiązania jej byłego męża – narkotykowego bossa. Tess jest przekonana. że to koniec.

Ale agent Brock Lucas jest innego zdania. To człowiek z misją. oddany swojej pracy. spędził lata zajmując się światkiem przestępczym Denver. rozpracowywał najgorsze szumowiny. Jednak dopiero w czasie tych czterech miesięcy z Tess. która jest równie słodka jak jej babeczki. zaczyna naprawdę lubić swoją pracę. Podczas

27.9: https://woblink.com/ebook/zdrada-scenarzystow-wojciech-nerkowski-34138u

Cena:jakub małecki horyzont, ktoś musi umrzeć, laptopowy milioner pdf, marek wąsowicz, serce gangstera pdf docer, józef szymanowski, barbara moore, tramwaj zwany pożądaniem książka, harry potter komnata tajemnic pdf, sekrety serca, virgin river książka, niezdobyta melissa darwood, ebooki tanio, zwiadowcy 3, puzyńska nora pdf, farcry2, największe katastrofy kolejowe w polsce, hard truck 18 wheels of steel pobierz…