The Young Forester

The Young Forester

Autor: Zane Grey

This essay is often considered a children’s book. The Young Forester is following the young Kenneth. in his quest to become a forester. After he received his father’s permission to go west to work with a friend of childhood. Ken sees a devastating operation that cuts down the trees and leaves nothing behind. Throughout the text. Ken struggled with woodcutters to preserve the Penetrari Forest and the future of the industry. The book is written at a time when the United States government began to understand conservatism in communicating with the natural world; history is spinning around the same problems that many people have experienced. Between the main story. the strong characters and the perfectly detailed environment. this book made me be a forester.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Nie mam więcej pytań

Autor: Gillian McAllister

Policja oskarżyła ją o zbrodnię.
Ona przekonuje. że jest niewinna.
Jest twoją siostrą.
Kochałaś ją.
Ufałaś jej.
Mówią jednak. że zabiła twoje dziecko.
Komu uwierzysz?

Oryginalny. piekielnie pomysłowy thriller. który po przeczytaniu na zawsze zostaje w pamięci. Nie będziecie w stanie ani na chwilę przestać śledzić procesu sądowego. który zdecyduje o losie dwóch sióstr.

Porywa. skłania do myślenia. zachwyca. Pochłonęłam ją błyskawicznie.
B. A. Paris. autorka bestsellera ‚Za zamkniętymi drzwiami’

Jeden z najlepszych dramatów sądowych. jakie kiedykolwiek czytałam – trzyma w napięciu do samego końca.
Cara Hunter. autorka bestsellera ‚Kto porwał Daisy Mason?’

Przeczytałam ją jednym tchem. Świetnie napisana. idealnie łączy dramat sądowy z dramatem rodzinnym. Zachwyciła mnie każda strona. każda postać. każdy zwrot akcji.
Lisa Jewell. autorka bestsellera ‚Kiedy ciebie nie ma’

Wciągająca. inteligentna. pełna zwrotów akcji. Najlepsza jak dotąd książka McAllister.
‚Sun’

Perfekcyjnie skonstruowany dramat sądowy i emocjonalny rollercoaster w jednym.
‚Grazia’

Wyjątkowy. emocjonujący. chwytający za serce thriller. tak frapująco skonstruowany. że nie masz innego wyboru. jak tylko przewracać kolejne strony.
‚Heat’

Poruszający dramat sądowy. obfity w wiarygodne szczegóły. wprawnie dozujący napięcie.
‚Mail Online’

Pasjonująca historia z gatunku ‚zabiła czy nie’. Trzyma w nieustającym napięciu. a zarazem odmalowuje ciepły i wnikliwy obraz macierzyństwa i siostrzanych relacji. co wynosi ją ponad poziom konwencjonalnych thrillerów psychologicznych.
‚Sunday Times Crime Club’

Miejcie się na baczności – od tego thrillera nie sposób się oderwać. Wciągająca książka. która nie zawiedzie żadnego czytelnika.
‚Take a Break’

Gillian McAllister pisze. odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham. gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść ‚Wszystko oprócz prawdy’ znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów ‚Sunday Timesa’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381475273: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/ostatni-lot-valhalli-wojciech-tuchalski-169669u

Cena:


Ptaki nie znają granic

Autor: Noah Strycker

Napisana z pasją. dowcipem oraz finezją książka dla miłośników przyrody. przygody oraz ptaków. Wciąga. bawi oraz zmienia nasze spojrzenie na świat. Przypomina. że nie jesteśmy na Ziemi sami – dzielimy go z milionem innych stworzeń.

 

Noah Strycker przez 365 dni podróżował z plecakiem. nieodłączną lornetką oraz aparatem fotograficznym. Odwiedził 41 krajów na 7 kontynentach. Odbył 112 lotów. pokonując w sumie 161761 kilometrów. „Ptaki nie znają granic” to fascynujący zapis wyjątkowej podróży w poszukiwaniu skrzydlatych stworzeń.

 

Autor skupia się przede wszystkim na tych gatunkach ptaków. które miały dla niego strategiczne znaczenie lub tych. które wywarły na nim największe wrażenie. Przedstawia je w fachowy a zarazem dowcipny i przystępny sposób. p

29.9: https://woblink.com/ebook/sadie-summers-courtney-anna-tomczyk-171288u

Cena:mistrz i malgorzata audiobook, współczesny rynek pracy, paweł biliński, ciekawe anegdoty, hołownia książka, stanisław firchał, barbara ksit, strona z ebookami, zadania genetyka, poprawka z matury, książki na czytnik, monika polit, piątek macierewicz i jego tajemnice, retoryka pdf, podstawy bankowości pdf…