Na linii świata

Na linii świata

Autor: Manuela Gretkowska

Natasza. studentka psychologii. dorabia. rozbierając się na seksczacie. Jeden z klientów – genialny programista z Doliny Krzemowej – proponuje jej zaskakujący kontrakt.

Dziewczyna jedzie do Kalifornii. tam gdzie projektuje się przyszłość. I gdzie często trzęsie się ziemia.

A potem dzieje się coś. czego ani ona. ani nikt inny nie potrafi wytłumaczyć.

Nasz świat obraca się przeciwko nam. We Francji przeczuwa to Houellebecq. W Anglii nakręcono Black Mirror. w Stanach – Westworld. W Polsce Manuela Gretkowska jako pierwsza odważyła się napisać. co stanie się za linią świata. który znamy.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 29.99


Świat według Clarksona. Jeśli mógłbym dokończyć…

Autor: Jeremy Clarkson

Dobrze. że Jeremy Clarkson – pogromca absurdów. obrazoburczy komentator codzienności i niewyczerpane źródło jedynego w swoim rodzaju humoru – pomaga nam się w tym wszystkim odnaleźć. Z godną podziwu wszechstronnością ogarnia to. co nawet najtęższym umysłom świata polityki. mediów i biznesu wydaje się nie do ogarnięcia. W najnowszej książce dzieli się z nami swoimi obserwacjami. poglądami i dobrymi radami. Z jego ostrych jak brzytwa felietonów dowiemy się między innymi:

 • dlaczego prawa mężczyzn powinny być zrównane z prawami koni
 • jak rząd jedną prostą ustawą może nam zapewnić nieśmiertelność
 • w jaki sposób energia jądrowa dała nam świetną muzykę pop
 • które zwierzę domowe to prawdziwy psychopata
 • jakie pytanie za

  Wydawnictwo: Nowa Baśń

  Cena: 30.9


  ISBN

  9788380020740: Wydawnictwo

  Format

  25: https://woblink.com/ebook/ezoteryczne-odlamy-islamu-w-muzulmanskiej-literaturze-herezjograficznej-katarzyna-pachniak-11564u

  Cena:


  ISBN

  9788307034836: Wydawnictwo

  Format

  27.2: https://woblink.com/ebook/zatracenie-wyd-ii-osamu-dazai-mogilnicki-patryk-henryk-lipszyc-187883u

  Cena:  makroskala, różnice indywidualne, ja inkwizytor. głód i pragnienie, darmowa biblioteka online, dziennik cwaniaczka totalna demolka, diagnostyka funkcjonalna, alicja masłowska-burnos, wyspa książek, genialna przyjaciółka pdf, susan sontag o fotografii pdf, dlaczego on nie kocha a ona za nim szaleje, iwona czaja, różnice indywidualne strelau, strout, historia pomocy społecznej pdf, własny pokój virginia woolf, patriotyzm wypracowanie, frankenstein pdf polski, szczęście diabła pdf, rozprawka pan tadeusz tematy, cechy dobrego przemówienia, michał krzykawski…