https://woblink.com/product-publication/download/34006/epub

https://woblink.com/product-publication/download/34006/epub

1:

:

Cena:


Tracę ciepło

Autor: Łukasz Orbitowski

Wznowienie kultowej powieści o duchach i przyjaźni

Kuba i Konrad. koledzy z krakowskiego Kazimierza. postanawiają rozwikłać zagadkę śmierci szkolnego woźnego. Wkrótce wokół nich zaczynają się pojawiać duchy zmarłych. tajemnicze postaci. a z czasem pewna dziwaczna sekta i jej guru ze swoim aniołem stróżem. Cała rzeczywistość wydaje się polem walki między krainą jezior a złowrogim królestwem powietrza. a życie obu przyjaciół przypomina absurdalny i przerażający ciąg osobliwych zdarzeń.

 Łukasz Orbitowski prowadzi nas przez niezwykłą. wielowątkową historię. w której jedyną stałą jest przyjaźń Kuby i Konrada poddawana nieustannym próbom. Tracę ciepło to także powieść o dorastaniu w Polsce „roku zero”. która była wówczas zupełnie innym miejscem.

Tracę ciepło

Maria Zdybska: Autor

Cena: Autor


ISBN

9788328712904: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/hipokryzja-radoslaw-gruca-162807u

Cena:


Fototerapia

Autor: Agata Czajkowska

Fototerapia. czyli zastosowanie fotografii w pracy nauczyciela. pedagoga. doradcy i terapeuty. jest coraz częściej używana w zakresie coachingu i rozwoju osobistego. Autorka rozumie ją jako zbiór powiązanych ze sobą technik opartych na osobistych i rodzinnych fotografiach oraz na zdjęciach wykonanych przez inne osoby – przywoływane dzięki nim uczucia i wspomnienia są wykorzystywane jako katalizatory komunikacji terapeutycznej. procesu zmiany czy rozwoju osobistego. W publikacji znajdują się też scenariusze ćwiczeń skonstruowanych n a podstawie zagadnień omówionych w części teoretycznej.

Połączeni e perspektywy teoretycznej i metodycznej czyni opracowanie nowatorskim. Jest to projekt metodyczny adresowany do terapeutów-praktyków .Niemniej – co trzeba podkreślić –

29.9: https://woblink.com/ebook/powtorka-marcel-wozniak-30449u

Cena:


Lisy

Autor: Lucy Jones

Lis nie jest dużym drapieżnikiem. ale efektownym: smukła ognista sylwetka. gruba kita z białą końcówką i dzikie. ale przenikliwie inteligentne oczy. Poza tym potrafi zjeść niemal wszystko (poluje na gryzonie. zające. wydry i ptaki. wyjada jaja z gniazd. nie pogardzi dżdżownicami. padliną ani owadami. a jesienią zdarza mu się przejść na dietę owocową) i zasiedlić niemal każde terytorium – od Afryki aż po krąg polarny. I coraz częściej przenika do miast.

Od wieków wzbudza też kontrowersje. W mitologii greckiej był potworem. jednym z dzieci Echidny. W folklorze francuskim zapisała się postać Renarta. uosobienia przebiegłości i sprytu. W arabskim uważane są za stworzenia tchórzliwe. słabe i przebiegłe. ale wierzy się. że potrafią oszukać śmierć. W Biblii lisami nazywano fałszywych proroków.

<

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9septuaginta pdf, gulasz z turula, dziewczyny wyklęte pdf, thorgal skald, piramidy dwójkowe, tomasz judym dzieje, chiński maharadża chomikuj, oliwia sobczak, bounty train kody, mindhuner, kochanek lady chatterley pdf, likwidatorzy z czarnobyla, książki dla dzieci online, twój pierwszy milion szablon, krematoria auschwitz, noce i dnie online…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin