Netflix. To się nigdy nie uda

Netflix. To się nigdy nie uda

Autor: Marc Randolph

Idea. wiara i przekonanie. Opowieść o tym. jak powstawał Netflix

Dawno. dawno temu na rynku królowały stacjonarne wypożyczalnie filmów. Wszyscy naliczali kary za przetrzymywanie kaset. o streamingu wideo nikt jeszcze nie słyszał. a upowszechnienie się technologii DVD wydawało się równie bliskie. co wprowadzenie latających deskorolek. Tak właśnie wyglądał świat w 1997 roku. kiedy Marc Randolph wpadł na pewien pomysł: wykorzystać internet do wypożyczania filmów DVD. Razem z Reedem Hastingsem. głównym inwestorem. założył firmę. a sam objął fotel dyrektora generalnego.

Teraz. przy blisko 170 milionach subskrybentów. triumf Netflixa wydaje się czymś oczywistym. ale na początku niewielu wierzyło w ten rewolucyjny start-up. a na każdym kroku czaiły się przeszkody. Marc Randolp

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 25.88


1

:

:

Cena:


Przyszłość ludzkości

Autor: Michio Kaku

Autor bestsellerowej ‚Przyszłości umysłu’ wkracza na niezbadane obszary astrofizyki. sztucznej inteligencji i nowoczesnej techniki. by przedstawić zapierającą dech w piersiach wizję naszej przyszłości w kosmosie i ostatecznego celu ludzkości.

Światowej sławy fizyk i futurolog. profesor Michio Kaku. roztacza przed nami niezwykle szczegółową i przekonującą wizję rozwoju ludzkości prowadzącego do powstania samowystarczalnej cywilizacji w przestrzeni kosmicznej. Przewiduje. że kolejne odkrycia w dziedzinie robotyki. nanotechnologii i biotechnologii pozwolą nam przystosowywać obce światy do naszych potrzeb i budować rozwijające się prężnie miasta na Marsie i innych ciałach Układu Słonecznego.

Profesor Kaku zabiera nas w podróż poza Galaktykę. a nawet poza nasz Wszechświat. rozważając najbardziej kontrowersyjne zagadnienia współczesnej nauki.

Zaraźliwy entuzjazm autora i jego dogłębne zrozumienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie lotów kosmicznych sprawiają. że podróż z profesorem Kaku jest dla wszystkich czytelników jego książki emocjonującą i inspirującą wyprawą do przyszłości. w której ludzkość znajdzie dla siebie w końcu upragnione miejsce pośród gwiazd.

Michio Kaku – jeden z najbardziej prominentnych i szanowanych uczonych naszych czasów. współtwórca teorii strun. piastuje katedrę fizyki na City University of New York. Jest autorem światowych bestsellerów: ‚Fizyki rzeczy niemożliwych’. ‚Wizji’. ‚Wszechświatów równoległych’. ‚Hiperprzestrzeni’. ‚Fizyki przyszłości’. ‚Kosmosu Einsteina’ i ‚Przyszłości umysłu’. a także licznych podręczników akademickich i prac naukowych.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.9


ISBN

9788324077984: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/mrok-nad-tokyorama-robert-szmidt-196867u

Cena:


ISBN

9788380497429: Wydawnictwo

Format

20.85: https://woblink.com/ebook/aleja-wlokniarek-marta-madejska-128523u

Cena:


Muza Koszmarów

Autor: Laini Taylor

Takimi opowieściami wybrukowane są sny

Lazlo i Sarai nie są już dłużej tym. kim byli. Sarai. Muza Koszmarów. dopiero odkrywa pełnię swoich możliwości. tymczasem Lazlo musi dokonać wyboru niemożliwego: ocalić życie ukochanej czy wszystkich mieszkańców Szlochu? Otwarcie zapomnianych drzwi do nowych światów zamiast odpowiedzi przynosi wiele pytań – czy bohaterowie zawsze muszą zabijać potwory. czy mogą je… ocalić?

Miłość i nienawiść. zemsta i łaska. zniszczenie i zbawienie ścierają się ze sobą w tej zadziwiającej i chwytającej za serce kontynuacji Marzyciela. bestsellera „New York Timesa”.

***

Muza Koszmarów to historia o różnych odcieniach miłości. zaufania i szczerości. To nie jest książka na jeden wieczór. to powieść na całe życie. Jest warta każdej p

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Samo Sedno – Trudne emocje u dzieci.

Autor: Ross W. Greene

Bestseller dla rodziców dzieci w każdym wieku!

Twoje dziecko bywa nieposłuszne i zbuntowane. manipuluje innymi. domaga się wyłącznej uwagi? Jesteś zmęczony ciągłym testowaniem granic. dąsami oraz krzykiem i agresją? Odłóż na bok kary. nagrody i zakazy – naucz dziecko samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z emocjami.

Poznaj metodę rozwiązywania problemów poprzez współdziałanie. sprawdzoną w wielu rodzinach i szkołach na świecie. Współpracując z dzieckiem. nauczysz je umiejętności. których najbardziej mu brakuje: dostosowywania się. tolerowania frustracji i rozwiązywania problemów. Dziecko nie zachowuje się źle celowo. ono po prostu nie zna innego sposobu i potrzebuje twojej pomocy. aby nauczy

:

Cena:


Nigdy dość. Mózg a uzależnienia

Autor: Grisel Judith

Historia nałogów i procesu zdrowienia autorki. ale też omówienie z perspektywy badaczki zmian zachodzących w mózgu i zachowaniu na skutek długotrwałego uzależnienia.

Judith Grisel pierwszy raz upiła się jako trzynastolatka. Niewiele później zaczęła zażywać narkotyki. I tak przeżyła – jak sama twierdzi. cudem – następne dziesięć lat. Przełomem okazało się życzenie szczęścia. które usłyszała w urodziny od swego ojca. Z mocnym i brawurowym postanowieniem. że znajdzie lekarstwo na uzależnienia. poddała się leczeniu. wróciła na studia i zrobiła doktorat w dziedzinie neuronauki.

„Nie ma nic za darmo” – oto motyw przewodni Nigdy dość. świetnie napisanej książki. w której dzieli się nie tylko historią własnych nałogów i procesu zdrowienia. ale też z perspektywy badaczki omawia zmiany zachodzące w mózgu i zachowaniu na skutek długotrwałego uzależnienia. W nowatorski sposób definiuje rolę. jaką substancje psychoaktywne odgrywają w naszym życiu. i rozwija nadzwyczaj trafne przemyślenia co do sposobów. na jakie można walczyć z epidemią uzależnień – jednym z najpoważniejszych problemów medycznych o zasięgu globalnym.

Judith Grisel. specjalistka od neuronauki. która ma za sobą długą historię wychodzenia z nałogu. przytacza wymowne przykłady ze swojej strasznej przeszłości. metodycznie omawiając je na gruncie neurobiologii uzależnień i sprawiając. że czytelnik wgłębia się najbardziej skomplikowane zagadki charakteryzujące rodzaj ludzki. – Paul H. Earley. prezes American Society of Addiction Medicine.

Judith Grisel to była narkomanka i alkoholiczka. która jest także naukowcem i ma talent do pisania. Kto lepiej niż ona może nam pomóc zrozumieć. czym jest uzależnienie? Jej książka uczy i porusza – w sposób zrozumiały nawet dla czytelników niebędących specjalistami od neuronauki tłumaczy kwestie naukowe i jednocześnie przytacza dramatyczną prywatną historię uzależnienia. – Martha J. Farah. dyrektor Center for Neuroscience & Society. University of Pennsylvania.

Książki o uzależnieniach. które łączą w sobie podejście emocjonalne z poglądami naukowymi. to rzadkość. W Nigdy dość Judith Grisel pokazuje. jak wychodziła z bagna uzależnienia także dzięki pozytywnym reakcjom ludzi jej bliskich. i pod tym względem jej książka ma w sobie pokłady nadziei. – Christopher J. Evans. dyrektor Hatos Center for Neuropharmacology. UCLA Relacja.

Judith Grisel z jej własnych uzależnień jest wstrząsająca. Jej książka – przejrzyście i wszechstronnie ujmująca wiedzę o uzależnieniach – również od tytoniu i kofeiny – dobitnie pokazuje. jak wiele jeszcze tajemnic kryje w sobie ludzki mózg. a także dowodzi. że nasza współczesna kultura faworyzująca unik i ucieczkę od bólu jest w istocie stworzona z narzędzi uzależniania. Znakomita lektura dla czytelników. którzy chcą zrozumieć. czym jest uzależnienie. – ‚Kirkus Reviews’

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9porwana przez komanczów, podręcznik wojownika światła pdf, jacek soboń, stany zagrożenia życia pdf, drwale annie proulx, psie troski pdf, jak zjednywać sobie ludzi, ove logmansbo połów, harlan coben w domu pdf chomikuj, polityka intraregionalna, polska piastów audiobook, niemcy zychowicz, kathryn croft książki, gra małżeńska online, 365 dni pdf za darmo, lidia amejko, tako rzecze lem, tajna wojna churchilla, rachunkowość podatkowa zadania…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin