Legia to jest potęga

Legia to jest potęga

Autor: Tuzimek Dariusz

Ponad 100 lat temu Legia rozegrała swój pierwszy mecz. Ciężką pracą zawodników i trenerów oraz wsparciem kibiców zapracowała na miano najpotężniejszego klubu piłkarskiego w Polsce. Mimo tego. że w jej historii zapisały się nie tylko wielkie wzloty. ale i spektakularne upadki. zawsze mogła liczyć na swoich kibiców. Oddanych. wiernych i lojalnych. Nikt nie dopinguje piłkarzy tak jak oni!

Książka Dariusza Tuzimka jest opowieścią o narodzinach Legii. najlepszych meczach i piłkarskich gwiazdach – tych sprzed lat i współczesnych. Pokazuje fenomen starej i nowej Żylety na warszawskim stadionie. Przede wszystkim jest hołdem dla tych. którzy podczas meczów siedzą na trybunach i śpiewają na całe gardło: ‚Legia to jest potęga’.

Na fanów klubu czeka mnóstwo archiwalnych i współczesnych fotografi

5.99: https://woblink.com/ebook/szczurki-chwytaja-zycie-za-ogon-rafal-witek-199613u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199708/epub

1:

:

Cena:


Nie było telefonów? O córkach. ojcach i wynalazkach

Autor: Jan Wróbel

Pasjonująca opowieść o tym. jak wiele z naszego codziennego życia zawdzięczamy historii i dokonaniom wielu osób z odległej przeszłości. Znany historyk. publicysta i wieloletni dyrektor I liceum społecznego ‚Bednarska’ –Jan Wróbel. z charakterystyczną dla niego lekkością i humorem snuje opowieść o relacjach w rodzinie. Na ich tle przemyca wątki z polskiej historii i dokonania naukowców. Uzupełnieniem literackiej zabawy są dowcipne ilustracje Iwony Kazi Kalitan-Młodkowskiej.

‚Nie było telefonów? O córkach. ojcach i wynalazkach’ należy do wyjątkowej serii ‚Czytam sobie z kotylionem’. która została wydana z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Bohaterami są postacie historyczne. które w ciągu ubiegłych 100 lat szczególnie zasłużyły się dla ro

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199784/epub

1:

:

Cena:równania różniczkowe cząstkowe, wojciech cejrowski jerozolima, wypożyczalnia książek, podstawy pielęgniarstwa chirurgicznego walewska, człowiek który pokochał yngvego, frostig wzory i obrazki, audiobook co to, crimen, nobel tokarczuk, panna doktór sadowska, projektowanie zbiorników żelbetowych pdf, stanisław potrzebowski, morze białe, sekrety i kłamstwa online, początek andrzej szczypiorski, toranska, zbrodni i kara audiobook, sparks nicholas książki, biografia elon musk, kim lawrence, złamanie przezkrętarzowe kości udowej rehabilitacja chomikuj…