ISBN

ISBN

9788378357971: Wydawnictwo

Format

11.67: https://woblink.com/ebook/inna-niz-wszystkie-katarzyna-mak-192633u

Cena:


ISBN

9788365590275: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/umysl-milionera-dawid-piatkowski-192858u

Cena:


Kurs medytacji

Autor: OSHO

„Bez medytacji nie znasz sekretów życia. znasz tylko powierzchnię życia”.

– OSHO

Oto nowe techniki medytacyjne. pozwalające sprostać wyzwaniom. przed jakimi staje umysł współczesnego człowieka. któremu trudno się odprężyć. doświadczyć ciszy oraz uspokoić gonitwę myśli.

Poznaj praktyczny kurs. dzięki któremu w 21 dni opanujesz proste techniki medytacyjne i ćwiczenia rozwijające świadomość. Otrzymasz także wyjątkowe spostrzeżenia Osho na temat miłości. gniewu. relaksu i innych tematów. które prowadzą do wewnętrznej akceptacji. radości i uważności. Każde doświadczenie medytacyjne możesz podsumować własnymi notatkami lub porozmyślać nad zaproponowanym cytatem. który będzie towarzyszył ci przez cały dzień.

Kurs medytacji pokazuje. jak odzyskać medytacyjną naturę. z którą przychodzimy na świat. ale tracimy z upływem czasu. Książka przeznaczona jest zarówno dla początkujących. którzy pragną znaleźć spokój. jak i bardziej doświadczonych medytujących. którzy chcą podnieść swoją praktykę na wyższy poziom. Wskazówki Osho nauczą każdego. jak oddzielać się od swojego umysłu w celu dokonania transformacji świadomości. która przynosi nowe zrozumienie tego. jak reagować świadomie i wrażliwie na wszystko. co oferuje życie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


ISBN

9788327654656: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/reguly-dla-dziewczyn-katie-cotugno-candace-bushnell-193641u

Cena: Candace Bushnell


:

:

Cena:


ISBN

9788382152203: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/nos4a2-joe-hill-maria-frac-194559u

Cena: MARIA FRĄC


Jak pachnie deszcz?

Autor: Clare Nasir

Dzięki tej książce już nigdy nie pomyślicie o pogodzie jak o nudnej ostateczności ratującej rwącą się rozmowę!

„Zrozumiałe. interesujące. zwięzłe i konkretne odpowiedzi na każde pytanie dotyczące pogody” – Gavin Pretor-Pinney. autor The Cloudspotter’s Guide.

Czy pogoda może rozpętać wojnę?

Jaki klimat panuje na innych planetach?

Ile piorunów uderza w Ziemię w każdej sekundzie?

Dlaczego huragany mają nazwy?

Czym są bomby pogodowe?

Na te i wiele innych dotyczących otaczającego nas świata pytań odpowiadają meteorolodzy Simon King i Clare Nasir.

W urzekający i przystępny sposób wyjaśniają nie tylko zależności między nasłonecznieniem. wiatrem. chmurami i opadami. ale i opisują tak fascynujące zjawiska. jak strefa Charlie Bravo. cyklony czy zorze polarne.

Przypominając. że meteorologia to fascynująca dyscyplina naukowa. podkreślają znaczenie klimatu w dziejach naszej planety i zastanawiają się nad jego – i naszą – niepewną przyszłością.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9365 dni pdf do pobrania, 48 praw władzy pdf, opowiadania erotyczn3, leksykon vat, iluzjonista mróz, dynastia miziołków cała książka pdf za darmo, nermin bezmen, ula ryciak, kłamstwa którymi żyjemy, głód miłości, jestem szczesliwym singlem, gry wierze, andrzej czerniawski, małgorzata duży, tango pdf, król wikingów, bezpłatne ebooki, słuchowisko calineczka…