W sieci zł@

W sieci zł@

Autor: Wendy James

Beth wiedzie pozornie idealne. szczęśliwe życie. Ma dwie córki. Lucy i Charlotte. męża i prowadzi blog. w którym dzieli się z czytelnikami opowieściami o rodzinie i codzienności. występując pod imieniem Lizzy. Pewnego dnia na Charlotte pada podejrzenie o nękanie szkolnej koleżanki. Mnożą się oskarżenia i wersje wydarzeń. Dziewczyna nie chce przyznać się do winy…

Dwie rodziny uwikłane w konflikt będą musiały poradzić sobie z okrutnym światem selfies. egoizmu i cyberprzemocy oraz faktem. że w rodzicielstwie nic nie jest pewne. Czy to możliwe. że dziecko jest z natury złe? Co się stało. kto jest za to odpowiedzialny?

Przemoc widzimy tu z różnych perspektyw: ofiary. oprawcy i ich rodzin. Jej obraz dopełniają wpisy w mediach społecznościowych.

Kto jest winien i czy da

34.9: https://woblink.com/ebook/jego-przesylka-penelope-bloom-180342u

Cena:


ISBN

9788324233984: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/ksiazka-o-dworzaninie-castiglione-baltazar-180492u

Cena:


Off on a Comet

Autor: Jules Verne

Jules Verne’s novel „Hector Servadac” tells about the adventures of the captain of the French troops and his friends. who. as a result of an unprecedented disaster. fell on a fragment of the globe captured by a flying comet. Hector. his orderly. the Russian Count Timashev. a colony of English soldiers from Gibraltar. an Italian girl with a goat. a Jewish money-lender and another odd scientist are forced to organize their life in new conditions. The book contains a lot of information on astronomy. corresponding to the level of the second half of the XIX century.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


https://woblink.com/product-publication/download/180455/epub

1:

:

Cena:odważne dusze pdf, andrzej szczypiorski agent, streetworking pdf, robin hood legenda sherwood 2, esprit książki, bład paralaksy, pornografia (powieść), matura ustna polski pdf, tadeusz wolsza, colleen hoover without merit, zbigniew świerczyński, slash książka, z jednym wyjatkiem, wojciech góralczyk, sprawdzian z przyrody klasa 4 ja i moje otoczenie, onomastyka pdf, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania chomikuj…