Księga Dwóch Dróg

Księga Dwóch Dróg

Autor: Jodi Picoult

Kim byśmy byli teraz. gdyby nasze życie potoczyło się zupełnie inaczej?

Dawn Edelstein zna się na śmierci jak mało kto. Jest doulą od umierania. która pomaga ludziom oswoić się z tym. co nieuniknione i uporządkować długo odkładane sprawy. Przed laty postawiła swoje życie do góry nogami: porzuciła pasję. karierę i miłość. aby w obliczu rodzinnej tragedii rozpocząć wszystko od nowa. Ale przychodzi dzień. kiedy znowu staje na rozdrożu: oto sama musi zmierzyć się z własną śmiertelnością. podjąć decyzje. które mogą zaważyć na jej dalszych losach i zadać sobie pytania. których sama dotąd unikała. Co ciekawe – w momencie granicznym Dawn nie myśli wcale o mężu. ale o dawnej miłości – egiptologu i archeologu Wyatcie Armstrongu. Zszokowana własną postawą postanawia wrócić do Egiptu. by kontynuować przerwane niegdyś badania nad Księgą Dwóch Dróg – najstarszym na świecie przewodnikiem po zaświatach – ale również po to. by odszukać Wyatta.

Czy całe nasze życie zależy od podejmowanych przez nas decyzji. czy też nieuchronnie rządzi nami przeznaczenie? Czy dokonując takich. a nie innych wyborów. jesteśmy w ogóle w stanie wpływać na nasz los? A może jest on jednak zapisany w gwiazdach? Jak wyglądałoby nasze życie. gdybyśmy podążyli całkiem inną ścieżką i czy czasem możemy wrócić do punktu wyjścia. bogatsi o zdobyte doświadczenia?

‚Księga Dwóch Dróg’ to najnowsza powieść autorki ‚Małych wielkich rzeczy’ i ‚Bez mojej zgody’. która jak nikt inny potrafi uderzyć w naszą najczulszą strunę.

Na tym polega zasadniczy problem ze śmiercią. Otóż nie potrafimy o niej rozmawiać. Używamy eufemizmów i pleciemy o niebiańskich bramach. co ma przyćmić fakt. że trzeba umrzeć. aby do nich zapukać. Robimy z tego wielką tajemnicę. gdy tymczasem chodzi o doświadczenie. które stanie się udziałem całej ludzkości i każdego z osobna.

Jodi Picoult. ‚Księga Dwóch Dróg’

Jodi Picoult (ur. 1966) jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich pisarek. Jej książki zostały przetłumaczone na 34 języki i sprzedały się w łącznym nakładzie 40 milionów! Została też uhonorowana licznymi nagrodami literackimi. Urodziła się i wychowała na Long Island. Studiowała nauki humanistyczne na Uniwersytecie Princeton i pedagogikę na Uniwersytecie Harvarda. Po uzyskaniu dyplomu na Harvardzie wyszła za mąż za Tima Van Leera. którego poznała jeszcze podczas studiów w Princeton. Wraz z nim i trójką dzieci mieszka w Hanoverze. w stanie New Hampshire. Jest autorką 25 powieści. m.in.: ‚Bez mojej zgody’. ‚Głosu serca’ oraz ‚Iskry światła’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.2


ISBN

9788324048014: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/ostatni-list-od-kochanka-jojo-moyes-33603u

Cena:


Moje serce w dwóch światach

Autor: Jojo Moyes

Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech. ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła. kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe. że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości. która. jak się zdawało. bezpowrotnie odeszła?

Nowy Jork. miasto drapaczy chmur. urokliwych restauracji. rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto. które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam. by nauczyć się nowych rzeczy. Wie. jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu. w którym mieszka Sam. jej nowy chłopak. Wie. że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się. że każda decyzja. którą podejmie. całkowicie zmieni jej życie.

Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterów

ZANIM SIĘ POJAW

Wydawnictwo: Powergraph

Cena: 20


https://woblink.com/product-publication/download/6023/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324061853: Wydawnictwo

Format

17.63: https://woblink.com/ebook/o-bliskosci-jak-zyc-razem-w-podzielonym-swiecie-grzegorz-rys-206185u

Cena:


Wspomnienie o przeszłości Ziemi (#3). Koniec śmierci

Autor: Cixin Liu

Oszałamiający rozmachem chiński bestseller.który stał się wydawniczym fenomenem w USA.

KSIĄŻKA LAUREATA NAGRODY HUGO.

Pół wieku po bitwie w dniu Sądu Ostatecznego groźba powiadomienia Wszechświata o położeniu Trisolaris wciąż powstrzymuje kosmitów przed opanowaniem Ziemi. Dzięki zdobyciu trisolariańskiej wiedzy Ziemia przeżywa wyjątkowy okres dobrobytu. Ludzka nauka się rozwija. a Trisolarianie poznają ziemską kulturę. więc wydaje się. że obie cywilizacje będą mogły dalej współpracować. W tej epoce budzi się z hibernacji Cheng Xin. ekspertka techniczna z początków dwudziestego pierwszego wieku. Przynosi ze sobą wiedzę o zapomnianym programie z czasów kryzysu. który może na zawsze zburzyć równowagę między dwoma światami. Czy ludzkość sięgnie do gwiazd. czy też umrze w kołysce?

Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować. wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama. były prezydent USA. o Problemie trzech ciał

Trzeci. po Problemie trzech ciał i Ciemnym lesie. tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. największego w ostatnich latach wydarzenia w światowej fantastyce naukowej. porównywalnego z klasycznymi cyklami „Fundacja” i „Diuna”.

Epopeja rozpoczęta Problemem trzech ciał kończy się majestatycznie i z rozmachem godnym pióra Frederika Pohla. Poula Andersona czy H.G. Wellsa. Wszechświat to niebezpieczna dzielnica. Przekonaj się. jak bardzo niebezpieczna… i jak życie może nadal zwyciężać. – David Brin

O Problemie trzech ciał:

Bardzo oryginalna książka. wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych. polityki i historii. teorii spiskowych i kosmologii. – George R.R. Martin

Science fiction w najlepszym wydaniu. – Kim Stanley Robinson.

Mistrz chińskiej SF proponuje Wojnę światów dla XXI wieku. – „The Wall Street Journal”

Science fiction z najwyższej półki: inteligentna. pouczająca i wciągająca. – „SFX”

Dowód na to. że chińska SF osiągnęła już najwyższy poziom myślowych eksperymentów. – David Brin

O Ciemnym lesie:

Pod każdym względem lepsza niż tom pierwszy – a Problem trzech ciałbył niesamowity. – Tor.com

Nie będziesz chciał. aby ta książka kiedykolwiek się skończyła. – SF Signal

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 24.54zombie island poradnik rosyjski, dobry chłopak, dzieci pana astronoma pdf cała książka, joanna wajs, żołądkowicz wojciech, lem katar, paweł michalski, jak łatwo narysować człowieka, robert małecki bibliografia, jak wejsc do darknetu, zachowaj spokój, mrówańcza, grace i grace książka, grzegorz foryś, katedra w barcelonie audiobook, a de mello przebudzenie, ubik książka, slowotworstwo angielski, anatomia głowy i szyi…