Scooby-Doo! I Zatopiony statek

Scooby-Doo! I Zatopiony statek

Autor: James Gelsey

Dla naszych przyjaciół lato bez festynu plażowego nad Piaszczystą Zatoką nie byłoby prawdziwym latem. Ale co to?! Zamiast o festynie. wszyscy rozprawiają tu o jakimś tajemniczym skarbie piratów! Na dodatek mieszkańcy nadmorskiego miasteczka zdają się kompletnie spanikowani! Nic innego nie mają na ustach. jak tylko plotki o pojawieniu się ducha kapitana Fryty. Czy nad Piaszczystą Zatoką wszyscy potracili głowy? Nie ma rady. Scooby-Doo i przyjaciele będą musieli wziąć się za rozwiązanie tej pirackiej zagadki. Inaczej nie mają co marzyć o festiwalowych atrakcjach.

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9.99


ISBN

9788363732080: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kaczor-po-pekinsku-jacek-palasinski-203722u

Cena:


ISBN

9788381952194: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-morderstwo-rachel-abbott-adrian-napieralski-191053u

Cena:


Pozwólcie nam krzyczeć

Autor: Fleszarowa-Muskat Stanisława

Młoda kobieta Magdalena zostaje skierowana do przymusowej pracy na niemieckiej prowincji. Trafia do niewielkiej miejscowości. gdzie prócz Polaków pracują także Białorusini. Ukraińcy. Francuzi i Belgowie. Pozostają pod nadzorem bawarskich pracodawców. Wśród bohaterów z obu grup są dobrzy i źli. a wojenny świat nie jest czarno-biały. Ich losy przeplatają się ze sobą pokazując przyjazne i mroczne strony ludzkich relacji. Magdalena. chcąc przetrwać w zastanej rzeczywistości. będzie zmuszona podejmować niełatwe decyzje.

Dalsze losy bohaterki zostały przedstawione w powieściach: ‚Przerwa na życie’ oraz ‚Wizyta’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 24.99


ISBN

9788380437364: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/siedem-slow-jezusa-na-krzyzu-ravasi-gianfranco-204783u

Cena:audiobook stephen king, augustyn pelanowski, ostatki krzyżówka, ona już nie wróci, wiedźmin 3 sen w wielkim mieście konsekwencje, michael j sullivan, gall anonim kronika polska pdf, michał musielak, anna paczuska, stephen hawking krótkie odpowiedzi na wielkie pytania, tylko dla ciebie pdf vi keeland, położna z auschwitz pdf, reforma klejstenesa, rubajjaty, fraszki i treny kochanowskiego, rozgrywka j sterling pdf doci, marzycielka michalak pdf, pieśń o wojnie i miłości, 12 prac herkulesa ebook…