Food Pharmacy

Food Pharmacy

Autor: Lina Nertby Aurell

Cześć! Jesteśmy Lina i Mia. Jako fanatyczki żywieniowe postanowiłyśmy – z pomocą profesora medycyny Stiga Bengmarka – wgryźć się w temat związku odżywiania ze stanem zdrowia. Zaczęłyśmy prowadzić bloga o diecie przeciwzapalnej i przetestowałyśmy na sobie różne sposoby odżywiania.

Czy słyszeliście. że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie. co jeść. aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się. co jest przyczyną większości dolegliwości? Oto sycąca porcja wiedzy doprawiona dobrym humorem.

Uwaga!

Skutki uboczne występujące po przeczytaniu naszej książki:

– nowe spojrzenie na jedzenie (podniebienie Ci podziękuje).

– mnóstwo energii (także w poniedziałkowe poranki).

– zadowolone bakteri

31.99: https://woblink.com/ebook/rok-krolika-joanna-bator-26701u

Cena:


World of Warcraft: Malfurion

Autor: Richard A. Knaak

I mimo że tytani już dawno odeszli. ich wizja przetrwała. Zwie się Szmaragdowym Snem – jest bujną. dziką i pierwotną wersją świata World of Warcraft.

Wiele tajemnic spowija Szmaragdowy Sen i jego samotnych strażników – zielone smoki. W minionych czasach druidzi wkraczali do Snu. by go doglądać i kontrolować przepływ życia w Azeroth – na tym polegała ich nigdy niekończąca się misja utrzymywania chwiejnej równowagi w naturze.

Niestety nie wszystkie sny są przyjemne. Szmaragdowy Koszmar. obszar zepsucia wewnątrz Szmaragdowego Snu. zaczął się powiększać i zmieniać wszystko wokół w przerażającą krainę. Objął swym działaniem zielone smoki. które opuszczały go ze zrujnowanymi umysłami i wyniszczonymi ciałami. Druidom zapuszczającym się w gasnący Sen coraz trudni

:

Cena:


ISBN

9788380533431: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/szpilki-za-milion-izabela-szylko-33835u

Cena:


Kłamca 1. Wydanie III

Autor: Jakub Ćwiek

Jest jeden Bóg To znaczy był. bo odszedł i dziś nikt nie wie. gdzie się podziewa.

Zanim jednak zniknął na dobre. dał ludziom wyobraźnię. wolną wolę i siłę wiary. a ci wykorzystali owe dary. by stworzyć sobie nowych bogów. półbogów. tytanów i innych. którzy zasiedlili ziemię i wprowadzili nowe porządki.

Aniołowie potrzebują sojusznika. którego nie obowiązują ich rygorystyczne zasady i prawa. Kogoś. kto pomoże im wygrywać w toczących się na ziemi starciach i bez problemu odnajdzie się zarówno pośród istot mitycznych. jak i współczesnych ludzi.

Wybór archaniołów pada na Lokiego. boga ognia i kłamstwa z panteonu Asów. Współpraca zaczyna się obiecująco. ale czy ktoś taki jak on da się długo trzymać na krótkiej smyczy?

 

Kubie musiało nie być ła

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6egipska księga umarłych pdf, follett filary ziemi, lewiatan hobbes pdf, państwa anglosaskie, syrena mp3, odrobina brokatu pdf, rachunkowość przedsiębiorstw, barbara ksit, twardziel laurelin paige pdf, galen shana, perfekcyjne kłamstwo, mieso z domowego pustorozca, grzeszny zdobywca pdf, interia mazurek, światło w środku nocy, ksiazki ebook, krzysztof kamil baczynski wiersze, teoria wychowania w zarysie, biblioteka ebook, jacek kall reklama, mortimer carole, był sobie pies: ten świat jest naprawdę pomerdany, kim byłbym bez ciebie?, iwaszkiewicz opowiadania pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin