Zespół policystycznych jajników PCOS

Zespół policystycznych jajników PCOS

Autor: Hillary Wright

Cierpisz na zaburzenia miesiączkowania. włosy zaczęły Ci wypadać. a na twarzy i plecach pojawił się trądzik? Przybierasz na wadze mimo trzymania diety. a w nietypowych miejscach zauważyłaś niechciane owłosienie? Prawdopodobnie tak jak wiele kobiet cierpisz na PCOS. czyli zespół policystycznych jajników. Jednak możesz go kontrolować! Wystarczy. że wprowadzisz kilka zmian w swojej diecie. a poprawisz zdrowie. odzyskasz dobre samopoczucie i ładny wygląd. Certyfikowana dietetyk podaje specjalnie opracowany plan diety i przygotowywania posiłków przy PCOS. Dzięki niemu utrzymasz odpowiednią wagę. uregulujesz hormony. zmniejszysz ryzyko wystąpienia cukrzycy. nadciśnienia i niepłodności. Zapomnij o PCOS.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 141691

https://woblink.com/ebook/o-psie-ktory-wrocil-do-domu-w-bruce-cameron-141691u

:

Cena:


Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Potop”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Potop”

Opisy wypracowań:

Życie i twórczość Sienkiewicza.  Opracowanie sprawdzianowe na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza. Kompendium zawiera kalendarium z życia pisarza oraz omówienie i interpretację wybranych utworów Sienkiewicza. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Tekst zawiera 620 słow.

Charakterystyka Bogusława Radziwiłła.  Charakterystyka Bogusława Radziwiłła. postaci historycznej. występującej w powieści „Potop” H. Sienkiewicza. Był on stryjecznym bratem Janusza i księciem. Był to człowiek pozornie dbający o interesy narodu. Wśród ludu chciał uchodzić za wielkiego patriotę działającego dla dobra kraju

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-fiodor-dostojewski-zbrodnia-i-kara-praca-zbiorowa-142333u

Cena:


Wypracowania – Daniel Naborowski „Wybór wierszy”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Daniel Naborowski „Wybór wierszy”

Opisy wypracowań:

„Cnota grunt wszystkiemu” analiza wiersza. W poniższym wypracowaniu dokonano analizy i omówienia wiersza Daniela Naborowskiego „Cnota grunt wszystkiemu”. Pierwsze czternaście wersów utworu otwiera zwrot „nic to”. W ten specyficzny sposób Naborowski dosadnie ukazuje czytelnikowi jak nie trwałe i nic nieznaczące są elementy ludzkiego życia. W wypracowaniu omówiono cechy twórczości poety. przeanalizowano treść wiersza. Całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 316 słów.

„Krótkość żywota” analiza wiersza. W poniższym wypracowaniu dokonano analizy i omówienia wiersza Daniela Naborowskie

:

Cena:siwek grzyb, żuk gnojarz toczy kulke, margaret autorka przeminęło z wiatrem, undyna, źródła finansowania jednostek samorządu terytorialnego, zmieniając siebie zmieniamy świat, srebrne oczy, książki katolickie bestsellery, tomka mackiewicza, sensacjexxwieku, nowela katarynka, harlan coben książki, bajka o żurawiu i czapli, tomasz kammel zona, piękne życie, tożsamość kulturowa pdf, otoczeni przez idiotów pdf za darmo, wojownicy erin hunter, robert kołodziej, tischner filozofia dramatu…