Natura leczy

Natura leczy

Autor: Williams Florence

ZACZNIJ CZERPAĆ Z NATURY PEŁNYMI GARŚCIAMI!

Ta popularnonaukowa książka zawiera solidną dawkę wiedzy o tym. jak natura wpływa na nasze ciało.

 Wraz z Florence Williams odkrywamy przyjemności shinrin-yoku – „leśnych kąpieli” w zaciszu japońskich lasów; pozytywny wpływ obozów survivalowych oraz korzyści płynące ze spacerów po miejskich parkach. Drzewa za oknem. śpiew ptaków czy zapach sosny mają niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia. Autorka przedstawiając najnowsze wyniki badań naukowych dowodzi. że obcowanie z naturą wpływa na ciało i umysł – wzmacnia odporność. obniża ciśnienie krwi. a do tego redukuje stres i pobudza do kreatywnego myślenia.

 Od wieków wiedzieli o tym m.in. Ludwik van Beethoven. Nikola Tesla czy Theodore Roosevelt. któ

43.99: https://woblink.com/ebook/grypa-joanna-gilewicz-brown-jeremy-177390u

Cena:


Sarkofag

Autor: Ostrowski Jacek

Zuza Lewandowska musi się zmierzyć z nierozwiązaną sprawą sprzed lat. Chodzi o tajemnicze zaginięcie kolegi jej ojca. Sprawa na pozór prosta zaczyna się gmatwać. Giną kolejni ludzie. krąg podejrzanych zaczyna się powiększać. Tym razem charakterna pani mecenas musi się zmierzyć z nie tylko z duchami przeszłości. ale również ze służbą bezpieczeństwa. Czy i tym razem uda jej się rozwiązać zagadkę kryminalną? Czy znów ośmieszy kapitana Mariańskiego? Czy niepokorna papuga Zgaga w końcu znajdzie swojego poskromiciela?

„SARKOFAG” to powieść oparta na faktach. Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 32


:

: Literatura

Cena: 22.9


https://woblink.com/product-publication/download/177380/epub

1:

:

Cena:


Złote klatki

Autor: Elizabeth Smal

Chociaż w ulepszonym świecie przyszłości rozwój technologii pozwolił rozwiązać wiele z problemów. z którymi od wieków borykała się ludzkość. policja wciąż nie może poradzić sobie z zamaskowanymi bandytami. atakującymi tylko dla przyjemności. Napad na krewnego jednego z detektywów wzmaga wściekłość funkcjonariuszy. jednak nikt się nie spodziewa. że zapoczątkuje on serię tajemniczych morderstw i wydarzeń. które wpłyną na losy całego kraju. Próbujący je rozwikłać detektyw Colin Moore wkrótce stanie przed wyzwaniami. które na zawsze zmienią jego życie…

„Złote klatki” to połączenie science fiction i kryminału. które fascynuje. zadziwia i przeraża. jednocześnie zmuszając do refleksji nad tym. jak może już wkrótce wyglądać nasza codzienność.

Wyd: https://woblink.com/ebook/ucielesnione-emocje-aleksandra-turek-177538u

Cena:


Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej

Autor: Magdalena Rigamonti

Lekarz. estetyczny rewolucjonista. showman.

Leczy ciała i dusze. Zatrzymuje czas.

Nie sprawia. że usta puchną. a rysy twarzy tracą swą naturalność. Naturalność to jego hasło.

Oczy. piersi. ręce. usta… Jak z upływem czasu zmienia się nasze ciało? Co można z nim zrobić w gabinecie medycyny estetycznej i czy „to” boli? Jakie będą efekty. na jak długo. a jakie skutki uboczne? „Zatrzymać czas” to także reporterskie historie pacjentek i rozmowy z nimi. To również opowieść o życiu i karierze dra Krzysztofa Gojdzia. jego filozofii życiowej oraz rzadko spotykanej w Polsce radości z codzienności.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99bourne’a, niedobrana para, zawsze warto online za darmo, coś ty atenom zrobił, książki mobi, city invest, sekret byrne, patryk vega służby specjalne, mróz inwigilacja pdf, artur tomanek, łukasz wierzbicki afryka kazika, felix net i nika pdf, osme zycie, alfred andrys, horyzont książka, życie w średniowiecznym mieście chomikuj, msza za miasto arras gajos, jurek online, wojciech sawczyn, minecraft gry crafting, teorie wymiany międzynarodowej, hellinger bert…