Krew na śniegu

Krew na śniegu

Autor: Jo Nesbø

Olav zarabia na życie jako płatny morderca. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń. ale… Po pierwsze. ona jest żoną jego szefa. Po drugie. Olav właśnie dostał zlecenie. by ją zabić.

Ta niewielka powieść to kawał wyśmienitej pisarskiej roboty. która pokazuje. że nawet bez Harry’ego Hole Jo Nesbø wzbija się na wyżyny.

„Tvedestrandsposten”

Wybuchowa mieszanka zbrodni i zemsty.

„Independent”

Wielki finał jest krwawy. szalony i pełen czarnego humoru

– to scena. za którą bracia Coen daliby się pokroić.

„Vart Land”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 24.92


Malum. część 1. Elite Kings Club. Tom 4

Autor: Amo Jones

Czwarty tom mrocznej i niegrzecznej serii Elite Kings Club

Uprowadzona i więziona przez własną siostrę. Tillie Stuprum nie może zapewnić swojej córce normalnego życia. Ojcem malutkiej Micaeli jest sam Nate Riverside-Malum. jeden z Królów. najlepszy przyjaciel Bishopa i jego prawa ręka.

Dziewczyna jest gotowa poświęcić wszystko dla dobra swojego dziecka. Nawet własne życie. Wszyscy ją znienawidzili – siostra. Nate i cała reszta Elite Kings Club. W dodatku sama na siebie nie może patrzeć.

Kiedy przyjdzie pora wybrać jedną ze stron. Tillie zostanie postawiona przed trudnym wyborem. Aby ocalić siebie i córkę. będzie musiała odkryć najmroczniejsze karty.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


ISBN

9788324062003: Wydawnictwo

Format

25.79: https://woblink.com/ebook/szymborska-znaki-szczegolne-joanna-gromek-illg-202126u

Cena:


Bóg nigdy nie mruga

Autor: Regina Brett

‚Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji. w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci. znaczące książki i filmy. inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji. Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach. rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji. których udzieliło autorce życie. cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach. Książka. którą trzymasz w ręce. stanie się bliska każdemu. kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem – jak bohaterka jednego z esejów. pewna sportowa czapka z prostym hasłem: „Życie jest dobre”. Bo takie jest. Naprawdę.’

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 19.9


Szymborska. Znaki szczególne

Autor: Joanna Gromek-Illg

Intymny portret noblistki

„Czasami jestem podobna do siebie. a czasami nie” – powtarzała.

Od zawsze budziła emocje. Była bliska także tym. którzy nigdy wcześniej nie czytali poezji. Czytelnicy myśleli o niej jak o przyjaciółce. sąsiadce i doradczyni. To może dziwić. tym bardziej że tak mało pisała i mówiła o sobie.

Łączyła cechy nie do pogodzenia: czułość i ironię. surowość i serdeczność. dojrzałość i dziewczęcy urok. Nie bez powodu jeden z bliskich pisał do niej: „Wisełko. jesteś taka wieloraka”. Nie dało się jej zaszufladkować. Na jednej ze słynnych kartek wysyłanych do przyjaciół umieściła swój adres: „pokój z osobnym wejściem”.

Jaka była naprawdę Wisława Szymborska?

Interesowało mnie nie tyle życie zewn

15.5: https://woblink.com/ebook/mars-bezlitosna-sila-t-4-agnieszka-lingas-loniewska-189164u

Cena:witold vargas, warsztaty prawnicze prawo rzymskie, jak pokonać strach, unf*ck yourself. napraw się!, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie pdf, kroniki shannary książka, motywy romantyczne, sprawdzian z biologii 3 gimnazjum puls życia ekologia, pod kluczem ruth ware, twarzą w twarz z demonem pdf, ostatni policjant, marek zaremba hashimoto, podstawy pielęgniarstwa tom 1 pdf, stateczność statyczna, audiobook cierpienia młodego wertera, część sztuki teatralnej…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin