Mały Książę

Mały Książę

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Wydany we wszystkich językach świata. pisany alfabetem łacińskim. arabskim. bengalskim czy cyrylicą (lecz zawsze z pięknymi rysunkami Autora). Mały Książę jest od wielu pokoleń czytany. kochany i przekazywany milionom Czytelników. małych i dużych. dla których stał się przyjacielem. być może najbliższym.

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 8.99


ISBN

9788366671058: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/nurt-tim-johnston-204631u

Cena:


ISBN

9788366517493: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/grzaska-ziemia-ann-cleeves-186854u

Cena:


Dzieci Szóstego Słońca

Autor: Ola Synowiec

Zrzucają dżinsy i garnitury. na głowy wkładają pióropusze. na kostki grzechotki. Lekarze. biznesmeni. wykładowcy uniwersyteccy gromadzą się w stolicy na placu Zócalo. by przez pięć godzin wykonywać taniec dla przedhiszpańskich bogów. Nie są Indianami. ale jak sami mówią. pragną odtwarzać wiarę azteckich przodków. Tymczasem Indianie na południu Meksyku w swoich rytuałach wykorzystują coca-colę. którą uważają za święty napój. Tradycyjni czarownicy z Catemaco też dostosowują się do realiów XXI wieku i mają swoje strony na Facebooku.

Ola Synowiec pokazuje. jak Meksyk stopniowo odchodzi od przywiezionego z Europy pięćset lat temu katolicyzmu. Pisze o ruchu New Age. psychodelicznych turystach oraz meksykańskiej stolicy grzybów halucynogennych. Opowiada o Meksyku mało znanym. a także o tym. jak uniwersalna jest ludzka potrzeba religijności.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 17.55


ISBN

9788381257114: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/paragraf-22-film-lech-jeczmyk-joseph-heller-154006u

Cena:carroll jonathan, morfologia bajki, remigiusz mróz iluzjonista, wynagrodzenia pdf, książki dla młodzieży o miłości chomikuj, bez litości i przebaczenia, bad boys girl 2 pdf, jen sincero, jacek wiewiorowski, elżbieta żak, mówca umarłych, chyłka 3, 7 pigułek lucyfera, bóg nigdy nie mruga pdf, angielski w skojarzeniach, bezpieczeństwo i higiena pracy w laboratoriach chemicznych, anna kańtoch pokuta…