Boniecki

Boniecki

Autor: ks. Adam Boniecki

Dlaczego nie przywiązuje wagi do rzeczy i miejsc? Kim są jego mistrzowie? Czego żałuje. co zrobiłby inaczej? Co mu się nie podoba w polskim Kościele?

Niezwykły ksiądz w inspirującej rozmowie z dziennikarką ‚Tygodnika Powszechnego’ Anną Goc odsłania swoje życie i opowiada o doświadczeniach. które go uformowały. Wraca pamięcią do czasów okupacji. powojennej biedy. początków kapłaństwa. pobytu we Francji i w Rzymie. znajomości z Janem Pawłem II. Wspomina chwile. które zmieniły wszystko: pożegnanie z ojcem w wieku dziewięciu lat. powojenną Polskę i władzę. która pozbawiła go domu. Lekcje. które płyną z tych doświadczeń. są ważne dla każdego. Tak osobistej książki ks. Bonieckiego jeszcze nie było.

Tam. gdzie rozbiję swój namiot. jestem w domu. Kiedy się przep

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

Cena: 29.9


The Foxhole Court

Autor: Nora Sakavic

Neil Josten jest zapalonym graczem Exy. który podpisał kontrakt z drużyną Uniwersytetu Stanowego Palmetto. Niezbyt wysoki. ale szybki. posiada ogromny potencjał – jednak… jest też uciekinierem oraz synem groźnego przestępcy znanego pod pseudonimem Rzeźnik. 

Podpisanie kontraktu z drużyną uniwersytecką Lisów wydaje się więc ostatnią rzeczą. jaką chłopak taki jak Neil powinien robić. Drużyna jest bowiem znana szerszej publiczności; zdjęcia. na których znajdzie się jego wizerunek. mogłyby ściągnąć na niego niepotrzebną uwagę. Kłamstwa pozwolą mu zachowywać pozory jedynie tak długo. dopóki ktoś nie pozna jego prawdziwej tożsamości. Jeśli prawda wyjdzie na jaw. będzie martwy. 

Ale Neil nie jest jedyną osobą w drużynie. która coś ukrywa. Jeden z nowych zawodników Lisów. to ktoś z jego p

1:

Cena:magdalena saryusz-wolska, od bakterii do bacha. o ewolucji umysłów, ewa woydyłło ludzie ludzie, małgorzata strzelecka, plastusiowy pamiętnik bohaterowie, siedemsiostr.pl, cykl neapolitański, radosław ignatowski, opium w rosole ebook chomikuj, socjologia literatury, oksfordzki podręcznik anestezjologii, paddington książka, piotr jarzemski, christel petitcollin, chłopi powieść…