Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

Rosyjska księżniczka. Dziedzictwo. Tom 1

Autor: Monika Skabara

Sasza Askarowa. jedyna córka rosyjskiego mafiosa. to kobieta. z którą się nie zadziera. Wychowana twardą ręką w żelaznej dyscyplinie. teraz jest prawdziwą maszyną do zabijania. Kiedyś stanie na czele mafii na miejscu swojego ojca.

Antonio Morinello. syn włoskiego capo. ma Saszę na celowniku. Zrobi wszystko. żeby ją zdobyć. W ramach rozejmu między rodzinami zmusza jej ojca do oddania mu córki.

Sasza nie jest jednak typem kobiety. którą można sobie przekazywać jak trofeum. Czy ślub. który połączy te dwie rodziny. położy kres wojnie między rosyjską i włoską mafią?

_____

O autorce:

Monika Skabara – mama. żona. pisarka i… funkcjonariuszka Straży Granicznej. Kiedy nie pisze. trenuje karate. słucha starego rocka i maluje obrazy.

Wyda: https://woblink.com/ebook/dochodze-odkryj-co-sprawia-ci-przyjemnosc-natalia-metrak-ruda-anna-osmolska-metrak-roberta-rossi-206821u

Cena:


Pani Henryka i morderstwo w autokarze

Autor: Gurnard Katarzyna

Świetna powieść z gatunku cosy crime. z główną bohaterką przywodzącą na myśl polską pannę Marple! To drugi tytuł z cyklu zapoczątkowanego bestsellerem „Pani Henryka i morderstwo w pensjonacie”.Henryka Orłowska. nietuzinkowa starsza pani o złotym sercu i bystrym umyśle. ponownie wciela się w rolę detektywa. Korzystając z uroków życia na emeryturze. wyrusza na wycieczkę do Paryża organizowaną przez biuro podróży „Niezapomniane doznania”. W autokarze. razem z panią Henią. jedzie osiem innych osób. Zanim uda im się dotrzeć do granicy Polski. jedna z nich umrze… Jaką rolę w tym śledztwie odegrają kot o imieniu Cziz i świnka morska z nadwagą? Czy bohaterce uda się rozwikłać zagadkę morderstwa? Przekonajcie się sami!

To pełna humoru opowieść z dobrodus

32: https://woblink.com/ebook/po-drugiej-stronie-tom-ii-agnieszka-janiszewska-145232u

Cena:co kryją jej oczy pdf, zagospodarowanie turystyczne pdf, fallout 4 nuka world poradnik, migracje książki pdf, wielka magia elizabeth gilbert pdf, krystyna kłosińska, metoda opukiwania, ibuk libra uwr, kroniki krwi pdf, jessie burton muza, michal bilewicz, muminki pdf, przewrotny los, pociagi pod specjalnym nadzorem, ksiegarnia ebook, milton friedman wolny wybór, nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości, uważność trening pokonywania codziennych trudności…