https://woblink.com/product-publication/download/175364/epub

https://woblink.com/product-publication/download/175364/epub

1: Autor

:

Cena:


A jeśli ciernie

Autor: Virginia C. Andrews

Żeby chronić dzieci. Cathy i Chris ukrywają wstrząsającą. mroczną prawdę. Ktoś jednak zna ich sekret. I nie przestaje ich obserwować.

Cathy. w dzieciństwie więziona na strychu przez okrutną matkę i babkę. dziś razem z Christopherem tworzy ciepły. kochający dom dla swoich dzieci: przystojnego i utalentowanego Jory’ego. obdarzonego bujną wyobraźnią Barta i uroczej adoptowanej córeczki.

Wszystko się zmienia. gdy do domu obok wprowadza się starsza kobieta w towarzystwie ekscentrycznego lokaja. Bart zaczyna ją odwiedzać. a ona rozpieszcza go słodyczami i nalega. by nazywał ją babcią.

Z każdą wizytą chłopiec coraz bardziej się zmienia. aż w końcu Cathy i Chris uświadamiają sobie. że koszmary z przeszłości wróciły. Czy stracą to. co dla nich najdroższe?

Siła książek V.C. Andrews polega na połączeniu przedziwnych wątków z napięciem emocjonalnym bohaterów uwięzionych w pułapce.

‚The Times’

‚A jeśli ciernie’ to trzecia – po ‚Kwiatach na poddaszu’ i ‚Płatkach na wierze’ – księga sagi rodziny Dollangangerów. najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki. tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii. sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.

W przygotowaniu są kolejne części sagi: ‚Kto wiatr sieje’ i ‚Ogród cieni’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788381376662: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/prewspolczynnik-w-jednostkach-budzetowych-wskaznik-roczny-i-korekta-radoslaw-kowalski-176982u

Cena:fannie flag, apoptoza pdf, powieść honoriusza balzaka, christophe andre, darmowe ebooki do pobrania, begin again mona kasten pdf, demokracja czy sanacja, przysięga asasynów, maria panna nilu, boom boom balloon, wobling, opieka nad noworodkiem pdf, streszczenie karolci szczegółowe, zemsta gangstera pdf doci, military sf książki, nawyk samodyscypliny…