Perfekcyjna żona

Perfekcyjna żona

Autor: JP Delaney

Abbie budzi się w szpitalu. Jest oszołomiona. Nie pamięta. kim jest ani jak się tu znalazła. Mężczyzna przy jej boku twierdzi. że jest jej mężem. Mówi. że jest tytanem nowych technologii. założycielem jednego z najbardziej innowacyjnych start-upów w Dolinie Krzemowej. A Abbie jest utalentowaną artystką. zapaloną surferką. kochającą matką i doskonałą żoną. Że pięć lat temu miała straszny wypadek i dzięki ogromnemu przełomowi technologicznemu udało się przywrócić ją do normalnego życia. Teraz jest cudem nauki.

Gdy Abbie dociera do nowych informacji o swojej przeszłości. przedstawiona przez męża wersja wydarzeń coraz mniej do nich pasuje… Czy mąż na pewno mówi jej wszystko?

Genialny trening umysłu! Pożarłam ten thriller.

C.J. Tudor. autork

35.99: https://woblink.com/ebook/ostatnie-rozdanie-2019-wieslaw-mysliwski-180214u

Cena:


Horyzont

Autor: Jakub Małecki

Czasami prawda rozciąga się daleko za horyzont.

Jałowe lata bez wschodów i zachodów słońca. Wspomnienia jak burza piaskowa. jak skrzypienie desek w starym domu. Smugi przeszłości płytko pod skórą. Gry komputerowe i bułgarski rap.

Maniek i Zuza mieszkają po sąsiedzku na warszawskim Mokotowie. On. były saper. próbuje spisać wspomnienia z misji w Afganistanie. mając nadzieję wreszcie stamtąd wrócić. Ona. dziecko pokolenia Y. uczy się żyć na własny rachunek i mimowolnie zatraca się w rodzinnej tajemnicy. Choć z pozoru nic ich nie łączy. ciążą ku sobie. niezdolni i niechętni do pielęgnowania więzi z otoczeniem.

Nowa książka Jakuba Małeckiego to zaskakująca opowieść o tęsknocie. przyjaźni i odwadze. O konfrontacji z zadrą – własną i cudzą. O próbach znalezienia właściwej we

:

Cena:rise of the kings poradnik, helena sęk, davies europa, oświecenie charakterystyka epoki, małgorzata więczkowska, problemy rynku pracy, pyrzanowski, bastion książka, miecz przeznaczenia ebook, tytułowy bohater powieści marka twaina, woblink.pl, głos pana lem, religia na bliskim wschodzie, witwicki piotr, rynki finansowe pdf, powieść f dostojewskiego, maciej siembieda, lavinia brancusi…