ISBN

ISBN

9788379769278: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/hustawka-agnieszka-lis-127287u

Cena:


EPUB.MOBI

186852: 31.9

https://woblink.com/product-publication/download/186852/epub

:

Cena:


Cinder i Ella (Tom 2). Cinder i Ella

Autor: Kelly Oram

Ponadczasowa opowieść o Kopciuszku… w nowoczesnym wydaniu!

Ella przeżyła tragiczny wypadek. w którym zginęła jej mama. a ona odniosła poważne obrażenia. Po wyjściu ze szpitala zamieszkała z ojcem i jego nową rodziną. co było dla niej dodatkową traumą. Jedyne wsparcie zaoferował Elli poznany na blogu tajemniczy Cinder… W świecie realnym Cinder okazał się być niemal księciem z bajki. który spotkał swego Kopciuszka! Tylko… co dalej? Utrata anonimowości to mnóstwo problemów! Para musi się zmierzyć ze sławą Briana i prozą życia w prawdziwym związku. Czy ich miłość przetrwa próbę czasu? A może szczęśliwe zakończenia zdarzają się tylko w bajkach…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: John Boyd


Gorące mleko

Autor: Deborah Levy

Andaluzja. Idylliczne plaże. kłębiące się emocje. Dla Sofii i jej matki to podróż ostatniej szansy – Rose cierpi na trudny do zdiagnozowania paraliż. Gomez – lokalny lekarz. podejmuje próbę leczenia. Uśpiony bunt. lęk przed wolnością. chęć odnalezienia własnej drogi buzują w Sofii. przywiązanej do wózka inwalidzkiego matki. Czy cudowne uzdrowienie może oznaczać zerwanie więzi?

Ta intrygująca. wypełniona zmysłowymi obrazami i niepokojącą symboliką. tocząca się w wolnym rytmie powieść jest medytacją nad bliskością. wolnością. tożsamością i macierzyństwem. Mistrzowskie pióro Deborah Levy oddaje całe bogactwo relacji córka – matka. od czułości po okrucieństwo.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99


Patolodzy

Autor: Łopatniuk Paulina

Czy gdzieś w twoim ciele mogą kryć się pozostałości twojego brata bliźniaka? Dlaczego londyńscy kominiarze zaskakująco często cierpieli na raka moszny? I czy to możliwe. żeby guz podwoił się w ciągu zaledwie doby? 

Szokujące. obrzydliwe. zabawne. fascynujące… Nowotwory i inne choroby kryją wiele tajemnic. Autorka popularnego bloga Patolodzy na klatce przeprowadzi cię przez twój świat wewnętrzny. zaczynając od różowo-fioletowych maziajów na szkiełku pod mikroskopem. a kończąc na stole sekcyjnym w prosektorium. W tej książce opowiada o wszystkim. co zwykłych ludzi przyprawia o ból głowy. Dosłownie. 

Nie znacie nas. my jednak niejednokrotnie znamy was lepiej niż wasi bliscy. W końcu liczy się wnętrze. a mało kto bada je dogłębniej niż patolodzy.

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/historia-polityczna-polski-1944-1991-andrzej-leon-sowa-2939u

Cena:


ISBN

9788375364071: Wydawnictwo

‚Gugara to książka o mieszkańcach syberyjskiej osady otoczonej ciszą. ”Gugara” to dźwięk dzwonków na szyi reniferów. niesie się daleko. W brezentowym namiocie zawsze pali się nieduże ognisko. Tatiana wygrywa w warcaby. jej mąż Dimitri patrzy za uciekającym dymem. myśli o kosmitach. Spartanach. o dziadku szamanie pochowanym w gałęziach drzewa. pali papierosy. Nie pali syn Maksim. dopiero się uczy. i stary wilczur Sułtan. Nie palą też duchy zatopione deszczem. Czytają w zeszycie przez ramię przybysza słowa w obcym języku. Gugara to literatura niespiesznego faktu i reportaż z kilku spokojnych dni na północy Kraju Krasnojarskiego u progu jesieni.

”Mówiąc najkrócej: Gugara Andrzeja Dybczaka to opowieść o rodzinie ewenkijskich pasterzy renów żyjącej gdzieś na wschód od środkowego biegu Jeniseju. czyli pra

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 16.74


https://woblink.com/product-publication/download/10063/epub

1:

:

Cena:fizjologia wysiłku fizycznego, 5 pestek pomarańczy, pierwszy dotyk laurelin paige chomikuj, nieznajomi książka, odyseusz przygody, copleston historia filozofii, grzywocz, puls życia 1 sprawdziany pdf, dziewczyna o czterech palcach chomikuj, pożyczalscy książka, magdalena malinowska, jakub szczerbowski, utopce puzyńska, mitologia grecka jan parandowski, zabawy z prawem autorskim, ameryka w ogniu…