Piękne zło

Piękne zło

Autor: Annie Ward

Oddana żona. wierny mąż i okrutna zbrodnia. Nigdy nie odgadniesz. kto ma ręce splamione krwią…

Maddie i Ian poznali się na przyjęciu za granicą – on służył w brytyjskiej armii. ona jako dziennikarka odwiedziła swoją przyjaciółkę Jo. Po latach już jako małżeństwo wiodą idealne życie na przedmieściach Kansas City i wychowują pięknego synka Charliego.

Wskutek pewnego wypadku Maddie rozpoczyna terapię. która stopniowo ujawnia jej lęki związane z mężem cierpiącym na zespół stresu pourazowego i burzliwą historią swojego małżeństwa. Obawia się także o Charliego. Co to wszystko ma wspólnego ze skomplikowaną przeszłością Jo?

Wypełniona emocjami historia ukazująca złożoność przyjaźni. wyzwania małżeństwa i macierzyństwa. Szesnaście lat miłości. przygód i tajemnic – na Bałkanach. w Anglii. w Iraku i na Manhattanie. a wreszcie zwykłym domu na przedmieściach Kansas – które prowadzą do dnia. gdy policja zjawia się na miejscu szokującej zbrodni.

Zawsze jest druga strona idealnej historii.

„Annie Ward doskonale pisze. doskonale konstruuje narrację i… doskonale wyprowadza czytelników w pole. „Piękne zło” to mroczny thriller. któremu nie brakuje psychologicznej głębi”

– JP Delaney. autor bestsellerowej „Lokatorki”

„Sugestywne opisy idą w parze z błyskotliwą intrygą. a całość wywołuje dreszcze”

– „Publishers Weekly”

„Piękne zło” to pomysłowo skonstruowana. a zarazem fascynująca i przepełniona nieoczekiwanymi zwrotami akcji książka. od której nie sposób się oderwać”

– Sarah Pekkanen. autorka „Żony między nami”

Annie Ward ukończyła studia licencjackie z literatury angielskiej na UCLA oraz studia magisterskie ze scenopisarstwa w Amerykańskim Instytucie Filmowym. Jest autorką scenariusza do filmu krótkometrażowego „Strange Habit” nagrodzonego na festiwalu filmowym w Aspen. Otrzymała stypendium Programu Fulbrighta. Mieszka z mężem i synami w Kansas.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788381641142: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/chata-nad-jeziorem-j-fiszer-roma-178129u

Cena:


ISBN

9788381772280: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/w-ukryciu-nora-roberts-smierzchalska-danuta-178195u

Cena:


Wszystkie dzieci Louisa

Autor: Bałuk Kamil

Reporterski sztos! Kamil Bałuk bierze na warsztat temat wyjątkowo drażliwy. Stara się wyjaśnić. jak doszło do tego. że jeden z dawców nasienia w Holandii został ojcem ponad 200 dzieci. „Gdyby ta książka była filmem. pewnie dostałaby Oscara […]. Bałuk pisze tak. jakby od dawna wydawał reportaże. a to jego debiut!”

W latach 80. w Holandii rodzą się dzieci o skórze ciemniejszej. niż było to w planie. Jedną z zaskoczonych matek jest Sonja. Rok wcześniej wybiera cechy dawcy nasienia: wysoki. wykształcony. dyrektor w sektorze bankowym. żonaty. posiadający własne dzieci. Biały i przypominający jej męża.

– Dzieci będą podobne do państwa. a dawca pozostanie anonimowy – uśmiecha się doktor Jan K.

Kobieta rodzi dziewczynkę. później chłopca. Z początku wyglądają tak. jak Sonja

27.9: https://woblink.com/ebook/smierc-i-mrok-j-d-robb-sylwia-chojnacka-178188u

Cena:o augustyn, piraci z karaibów na krańcu świata pl, assassin’s creed renesans pdf, chirurgia noszczyk pdf, łukasz praski, bandyci i celebryci chomikuj, co mnie zmieniło na zawsze pdf, rola panstwa w gospodarce, wojownicy północ, ebook co to, książki psychologiczne pdf za darmo, księga wymagającego dziecka, przemiana franz kafka pdf, pamiętnik ze starej szafy, ekologiczny styl życia, geneza zarządzania zasobami ludzkimi, formy reglamentacji działalności gospodarczej, star wars phasma, umysł ponad nastrojem, olga tokarczuk dom dzienny dom nocny pdf…