Baśnie dla młodszych i starszych: Jaś i Małgosia

Baśnie dla młodszych i starszych: Jaś i Małgosia

Autor: Zofia Stanecka

Ludzie opowiadają sobie baśnie od bardzo. bardzo dawna. I to na całym świecie! Wiele trafiło do kanonu literatury dla dzieci. Czy tylko dla dzieci? W podróż do świata klasycznych baśni zapraszamy dużych i małych!

Przeżyjesz chwile grozy czytając o Jasiu i Małgosi. Znaną baśń na nowo zinterpretowała Zofia Stanecka. Autorka ukochanej przez dzieci ‚Basi’ i wielu innych znakomitych książek. z właściwą sobie swadą. dystansem i wrażliwością. przywołuje znane nam wszystkim postaci i historie. skłaniając do ich ponownego odkrycia i interpretacji.

Każda z baśni została opatrzona krótkim. ciekawym rysem historycznym. który przybliża młodszym i starszym czytelnikom ich genezę i kolejne realizacje. Autorką przepięknych ilustracji jest Magdalena Kozieł – Nowak.

4.99: https://woblink.com/ebook/basnie-dla-mlodszych-i-starszych-knyps-z-czubkiem-zofia-stanecka-199600u

Cena:


:

:

Cena:


Los Elfów 2: Serce z kamienia

Autor: Gotthardt Peter

Jeżynek chce pomóc w walce z wrogiem. ale Jarzębina. która teraz przejęła dowództwo nad elfami uważa. że jest jeszcze zbyt mały. Nie zważając na słowa swojej siostry. Jeżynek snuje plan i decyduje się na odważny wyczyn: wraz z trollem Krzykaczem zakrada się do obozu wroga. Czy uda im się przemknąć niezauważonym przez Stalowe Pięści i strażników króla Dumy?

‚Serce z kamienia’ to druga z czterech książek z serii ‚Los Elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


EPUB.MOBI

199734: 3.99

https://woblink.com/product-publication/download/199734/epub

:

Cena:


ISBN

9788726166910: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/saga-rodu-z-lipowej-11-zlota-kaluza-marian-piotr-rawinis-199711u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 200361

https://woblink.com/ebook/proba-generalna-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-200361u

:

Cena:harry potter zakon feniksa pdf, wojciech charchalis, przewrotny los, anatomia zwierząt krysiak pdf, więzy sierra cartwright, audubon. na skrzydłach świata, virginia sapieha, pierwsze książki, menkes, kuzynka bietka, sławomir mrożek książki, nędznicy pdf, ebuki, trudi canavan złodziejska magia, mikołajek pdf, mróz remigiusz, marek grenda, pragmatyzm filozofia, pozycja słońca, życie w średniowiecznym mieście chomikuj, god of war poradnik, monika kassner…