Lalka

Lalka

Autor: Bolesław Prus

Lalka – powieść społeczno-obyczajowa Bolesława Prusa opublikowana w odcinkach w latach 1887–1889 w Warszawie w dzienniku „Kurier Codzienny”.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788375156560: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/smak-zycia-agnieszka-maciag-32619u

Cena:


Stulecie Winnych. Ci. którzy walczyli

Autor: Ałbena Grabowska

Tom II sagi 1 września 1939 roku. Mania i Ania Winne. pierwsze w rodzinie z podwarszawskiego Brwinowa bliźniaczki są już dorosłe. Mania rodzi kolejne bliźniaczki – Kasię i Basię. Rytm dwóch pierwszych tomów wyznaczają daty znamienne w dwóch wymiarach historii – tej wielkiej. która bezpowrotnie zmieni losy całego pokolenia Polaków i tej małej. ale wcale nie mniej ważnej – historii rodziny. wyznaczanej życiem kolejnych pokoleń. Pojawienie się w niej dwóch dziewczynek otworzy jej kolejny rozdział. Podczas II wojny światowej rodzina Winnych doświadcza tego. co tysiące polskich rodzin. Niektórzy Winni walczą na europejskich frontach. inni zmagają się z okupacyjną codziennością: terrorem. głodem i groźbą wywózki do obozów koncentracyjnych. Mimo wojennej zawieruchy. życie płynie dalej: Winni kochają. nienawidzą. rodzą się im kolejne dzieci. Nadchodzi koniec II wojny światowej. Upragniona wolność niewiele ma jednak wspólnego z tym. o czym marzyli przez lata nazistowskiego terroru. Inwigilacja i represje ze strony komunistycznych rządów to chleb powszedni powojennych lat. Jak Winni poradzą sobie w nowej rzeczywistości? Czytając powieść Ałbeny Grabowskiej przenosimy się w czasie – spoglądamy na życie pokolenia naszych babć i dziadków. a w kolejnym tomie – nas samych i naszych rodziców. Wraz z rodziną Winnych przeżywać będziemy chwile grozy. ale i szczęścia. emocje. wzruszenia i małe radości. Często zadamy sobie pytanie – zmuszony do podejmowania niełatwych wyborów. by przekonać się – ze zgrozą lub zdziwieniem –  co tak naprawdę w nas drzemie i do czego jesteśmy zdolni. podobnie jak bohaterowie ‚Stulecia Winnych’

Wydawnictwo: Zwierciadło

Cena: 33.2


16116

29.9: https://woblink.com/ebook/maybe-someday-colleen-hoover-16116u

1

:

Cena:


Schudnij bez diety

Autor: Agata Lewandowska

Powiedz stop radykalnym dietom. które kuszą cię błyskawicznym efektem. a po których równie szybko wracasz do punktu wyjścia. Postaw na stopniowe wprowadzanie nowych nawyków żywieniowych.

Jeśli odchudzanie kojarzy Ci się ze stresem. głodem. zniechęceniem i żmudnym przestrzeganiem diety – ta książka pokaże Ci. że wcale nie musi tak być! Dowiesz się. jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe. by cieszyć się zgrabną sylwetką. Bez liczenia kalorii. bez głodówek i restrykcyjnych diet! Przekonasz się. że możesz schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała. czując się dobrze i jedząc smacznie. 

Z książki dowiesz się między innymi:

· Co zrobić. by bez liczenia kalorii i przestrzegania skomplikowanych planów dietetycznych osiągnąć wymarzoną syl

:

Cena:aleksandra maksymiuk, współczesne teorie i nurty wychowania pdf, komornik tom 3, przekleństwa staropolskie, złączeni obowiązkiem pdf doci, drakensang the river of time poradnik, złączeni zemstą, burza william szekspir, minecraft cube, orson scot card, gry o snowboardzie, e booki za darmo, lego ninjago ostrza czasu, gargaś taka jak ty, antonio de mello, chwała i sława, ewangelia św jana pdf, historia maszyn liczących, historia szaleństwa, małżeństwo doskonałe, allen carr mp3…