Druga szansa

Druga szansa

Autor: Penny Jordan

Chris zakochała się w Slaterze od pierwszego wejrzenia. Kiedy uwierzyła. że odwzajemnia jej uczucia. okazało się. że Slater od początku ją okłamywał i w tym samym czasie spotykał się z jej kuzynką Nathalie. Wkrótce Chris dowiaduje się. że spodziewają się dziecka i planują ślub. Zraniona i oszukana. wyjeżdża do Londynu. aby na nowo poukładać sobie życie. Dzięki ciężkiej pracy szybko odnosi sukces.

 

Po kilku latach dowiaduje się. że jej kuzynka zmarła. a przed śmiercią właśnie Chris uczyniła prawną opiekunką swojej córki. Chris będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i dla dobra dziewczynki dojść do porozumienia z jej ojcem.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788379914500: Wydawnictwo

Format

14.5: https://woblink.com/ebook/w-80-dni-dookola-swiata-juliusz-verne-147361u

Cena:


Sekretny dziennik lasu

Autor: Przemysław Barszcz

Przemysław Barszcz. leśnik. dziennikarz i pisarz. niestrudzony badacz ojczystej przyrody. zaprasza nas do największej sieci społecznościowej. Zajrzyjmy na blogi pisane przez drzewa. zwierzęta i ekosystemy.

Co można odkryć w leśnym Archiwum X?
Dlaczego las wymienia co roku baterie słoneczne na nowy model?
Czy muchy mogą zapylać kwiaty?
Który pustelnik uwielbia żywić się grzybami?
Kogo terroryzują sikory?

Nieustająca inwazja obcych. Przekradają się nocami w ładowniach statków. czają się w mroku wagonów kolejowych i kontenerów. Pasażerowie na gapę. śmiertelne zagrożenie dla lokalnej autonomii. Obce grzyby. skorupiaki. nasiona. owady. ryby. a nawet ssaki dokonują inwazji. zmieniając nasz ekosystem.

Wilki u bram. Kundelek. łotrzyk ze schroniska. Z jednej z eskapad w centrum Krakowa pupil nie wrócił – kilka kilometrów od Rynku Głównego. Sukiennic i hejnału zjadły go wilki. Las wdarł się przemocą do miasta.

Zawilec – świadek nieśmiertelności. Kiedy jego stare kłącze obumiera. wyrasta z niego kolejne. przejmujące role poprzednika. Mamy więc do czynienia z jedną i tą samą rośliną. identyczną genetycznie; małe roślinki mogą okazać się starsze od najstarszych drzew w lesie. Czy zawilec jest wieczny. niczym Christopher Lambert w „Nieśmiertelnym”?

Nocne łowy. Lot puszczyka jest bezszelestny. a drapieżnik. niczym amerykański myśliwiec F-22 Raptor. jest dla swoich ofiar niesłyszalny i niewidzialny. „Wyłączenie” świstu skrzydeł daje nocnym drapieżnikom olbrzymią przewagę nad zdobyczą.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99milli dorota, dieta biblijna, after 3, steven erikson malazańska księga poległych, psychologia stosunków międzyludzkich, www 1944 waw pl, don miguel ruiz cztery umowy, jak żyć poradnik dla nieogarniętych, jarosław sochacki, wojciech eichelberger książki, numer do dziwek, jesper juul nie z miłości chomikuj, e książki za darmo, inbuk, danuta i marek przybylik, teorie integracji europejskiej, boskie zwierzęta hołownia, sposoby rozwiązywania problemów, mma fighter. walka…