ISBN

ISBN

9788381510943: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/pantera-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-grzegorz-siwek-tomasz-zajbt-sergiusz-lipnicki-thomas-anderson-jacek-ring-urszula-szymanderska-148305u

Cena:


Rekiny wojny

Autor: Piotr Nisztor

Brudne pieniądze. korupcja. Handel bronią. Najbardziej dochodowy biznes świata. Karty na tym rynku rozdają trzy mocarstwa – USA. Rosja i Chiny. Czy Polska wykroiła z rynku swój kawałek tortu? A może sprzedajemy polskie uzbrojenie. a zarabia ktoś inny?

Broń krótka. amunicja. pojazdy bojowe i śmigłowce. Ambulanse. kuchnie i piekarnie polowe. Ile polskie firmy zarobiły na wojnie w Iraku? Kto dostawał „zielone światło“ od Amerykanów?

Na wojnie gruzińsko-rosyjskiej polskie rakiety przeciwlotnicze spisały się znakomicie. Rosjanie stracili dziewięć maszyn. Jak skorzystaliśmy z tej „ reklamy „ polskiego sprzętu?

Bahamy. olej palmowy i czołgi Twardy. Umowę na dostawę do Malezji 48 sztuk czołgów PT-91M opiewająca na 380 mln USD nazywano kontraktem stulecia. Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Dlaczego?

Czego hiszpańscy antyterroryści szukali w rezydencji francuskiego handlarza o polskich korzeniach? Kogo stać na ochroniarzy z jednostki Formoza? Drogie dziewczyny i najdroższe samochody czyli słodkie życie pośredników.

Kiedy wreszcie powstanie sejmowa komisja śledcza. która w świetle jupiterów pokazałaby tych. którzy przez lata niszczyli polski sektor zbrojeniowy?
Bohaterowie wywodzą się z różnych stron politycznej barykady. ale zawsze pojawiają się tam. gdzie można zarobić na handlu bronią. Czują krew. Jak to rekiny. Rekiny wojny.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99


ISBN

9788365610225: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/tygodnik-powszechny-zwierzenia-zwierzat-opracowanie-zbiorowe-159788

Cena:


ISBN

9788365185013: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/nowa-koncepcja-wszechswiata-walter-russell-154270u

Cena:


ISBN

9788301205140: Wydawnictwo

Format

29.4: https://woblink.com/ebook/likwidatorzy-czarnobyla-pawel-sekula-151781u

Cena:naga prawda pdf, test behawioralny, oferta matrymonialna, zarządzanie zasobami ludzkimi król ludwiczyński pdf, ebook online za darmo, podstawy zarządzania griffin, ślepiec max czornyj, bez cenzury śmieszne, obudź w sobie olbrzyma pdf, foucault michel, zdradliwy los pdf, nero sarah brianne pdf pl, jak zdobyć mężczyznę, zarządzanie ryzykiem operacyjnym, poradnik frezera, miłość nie wystarczy, tomasz żyro, najdłuższa podróż książka pdf, kobieta niezalezna ksiazka, nie krzycz, jezyki sztuczne…