ISBN

ISBN

9788726208580: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/wielki-cyrkowy-numer-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-199755u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199784/epub

1:

:

Cena:


Doktor i ja – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Mogę prosić panią na chwilę do mojego gabinetu?

Podnoszę się z miejsca. Nagle budzi się we mnie podniecenie. Wszystko wiruje. emocje przejmują nade mną kontrolę. Pierwszy raz coś do mnie powiedział’.

Liz jest sekretarką medyczną w szpitalu. Szaleje na punkcie pewnego przystojnego. błyskotliwego lekarza. Odsłuchuje jego notatki głosowe. po czym wypełnia za niego dokumenty medyczne. Jednocześnie fantazjuje o tym. co on mógłby z nią zrobić.

Lekarz działa na nią jak narkotyk. Po tym. jak Liz kilkakrotnie robi błędy w dokumentacji. on prosi ją na rozmowę do swojego gabinetu. Kobieta traktuje to jak szansę i robi wszystko. żeby go uwieść – tym razem już naprawdę.

Lekarz i ja to opowiadanie erotyczne. w którym główną rolę gra żądza i namiętność.

2.99: https://woblink.com/ebook/przyplyw-zadzy-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199828u

Cena:michael newton, księgi jakubowe mobi, heroes 6 rozwój bohatera, seks na zgodę, cukiernia pod amorem jedna z nas kiedy premiera, noszczyk chirurgia repetytorium, ibuk.pl za darmo, pia mellody toksyczne związki pdf, kamienie na szaniec audiobook cały, alicja sinicka oczy wilka, jan paweł ii portret, ostatni papiez, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego 2017 pdf, pycha i upadek, dominika musiałowska książka pdf, kontratyp mroz, wyznanie mojżeszowe, remigiusz mróz nowości, zwierzę zwane człowiekiem pdf, ekonomia samuelson, rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi po angielsku, wojciech tomasik, lepsza, the untouchables jj mcavoy pdf, j.daniels, kłamstwo minionego lata…