https://woblink.com/product-publication/download/200359/epub

https://woblink.com/product-publication/download/200359/epub

1:

:

Cena:


Płomienie winy: część 4

Autor: Inger Gammelgaard Madsen

Niezależny Organ Odwoławczy Policji rozpoczyna pracę od zera. ale po przesłuchaniu zarówno współpracowników Johana Boje. jak i jego żony Roland Benito dochodzi do przekonania. że policjant nie był wiernym mężem i że zabójca mógł mieć zupełnie inne motywy niż te. które początkowo zakładano. Funkcjonariusze przesłuchują syna Johana Boje. Lukasa. który okazuje się wiedzieć więcej o zabójstwie ojca. niż sądzono. Śledztwo zmienia kierunek. Anne Larsen składa wizytę Rolandowi. Mówi mu. czego się dowiedziała. oraz dzieli się z nim podejrzeniem. że zainteresowanie Johana Boje pożarem wynikało raczej z pobudek osobistych niż zawodowych.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Joga twarzy.

Autor: Danielle Collins

Szukasz naturalnego sposobu. aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej?

Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins – czołowej ekspertki w tej dziedzinie.

To innowcyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi. że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia. porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia. diety i pielęgnacji skóry.

Wystarczy pięć minut dziennie. by zyskać promienny i młody wygląd. poczuć się znakomicie i pięknie wyglądać każdego dnia – bez względu na to. ile masz lat.

Odkryj moc jogi twarzy!

Danielle Collins jest czołową ekspertką w dziedzinie jogi twarzy. nauczycielką jogi. propagatorką zdrowego odżywiania i osiągania dobrobytu za pomocą technik holistycznych. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy. pisze. podróżuje. występuje w programach telewizyjnych. Jej techniki prezentowane były na łamach popularnych magazynów. takich jak „Vogue”. „Harper’s Bazaar” czy „The Daily Mail”. Na całym świecie jej metody uczy już ponad 500 instruktorów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Format

EPUB.MOBI: 197869

https://woblink.com/ebook/plotkara-wejscie-carlsow-cecily-von-ziegesar-197869u

:

Cena:


Inspektor Parma i afera środowiskowa

Autor: Christopher Siemieński

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon. którego żona. naukowczyni. zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa. co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

„Świetna książka. która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku. które z pewnością wyłapią i docenią rodzice”

Anna Czartoryska

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788324073634: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/pierwsza-taka-gwiazdka-agnieszka-mysliwy-karen-schaler-200833u

Cena:


Janko Muzykant oraz Sachem

Autor: Henryk Sienkiewicz

Nowele Janko Muzykant i Sachem napisane przez Henryka Sienkiewicza. pierwsza w 1879 roku a druga w 1889. należą do kanonu polskiej literatury dziecięcej. Janko Muzykant opowiada o tragicznych losach wiejskiego chłopca obdarzonego muzycznymi zdolnościami. ale obarczonego słabym zdrowiem. W niezwykle trudnych warunkach. w jakich dorastają dzieci na polskiej wsi w czasach zaboru rosyjskiego. gdzie liczy się wyłącznie siła. talent Janka nie ma wartości. wręcz przeciwnie. staje się dodatkową słabością i przyczyną jego tragicznego końca. Sachem przenosi nas do zupełnie innej rzeczywistości. do Ameryki w czasach pionierów. Opisuje losy Indianina. który jako dziecko przeżył zagładę swojego plemienia przez niemieckich kolonizatorów. W obu tekstach Sienkiewicz podejmuje temat bruta

19.9: https://woblink.com/ebook/kosmos-jest-ze-slow-genow-tomasz-200859u

Cena:uwięzione pdf, książki do ściągnięcia, zwiadowcy 12, taki trochę chory, jak sie robi dzieci, kodeks pracy 2018 pdf, dendrologia seneta, jej sekret penelope bloom, początek dan brown audiobook, dżok legenda o psiej wierności pdf, anna pituła, stolarstwo książka, łódź charona, fizjologia roślin, metody resocjalizacji penitencjarnej…