Duchy rebelii

Duchy rebelii

Autor: Alwyn Hamilton

AUTORKA NAGRODZONA GOODREADS CHOICE AWARDS 2016

Piasek pustyni wypełnia jej duszę!

 

Trzecia część bestsellerowej serii pozbawi cię tchu i będzie trzymać w napięciu. dopóki nie opadnie kurz po ostatecznej bitwie!

 

Kiedy Amani Al-Hiza uciekała z zabitego deskami miasteczka. nie sądziła. że dołączy do rewolucjonistów. a co dopiero. że stanie na czele rebelii. Ale nie ma innego wyjścia. gdy żądny krwi Sułtan Miraji więzi Księcia Buntownika w mitycznym mieście Eremot. 

 

Amani uzbrojona jedynie w rewolwer. zimną krew i potężną moc Półdżina musi przeprowadzić grupę rebeliantów przez bezlitosną pustynię. Jednak ma wrażenie. że jedyne. co jej się naprawdę udaje. to prowadzenie ich na pewną śmierć.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 3.9


Jej ostatni obraz

Autor: Jayne Ann Krentz

Jako dzieci przeżyli piekło. Jako dorośli boją się miłości.
Lecz tylko miłość może ich ocalić przed przeszłością…

Malarka przerażających wizji rzuca się do morza – ale zostawia jeden ze swoich sekretów…
Swój ostatni obraz przesyła Virginii Troy. właścicielce modnej galerii sztuki w Seattle.
To ostrzeżenie. że koszmar. o którym Virginia usiłuje zapomnieć od dwudziestu lat. się nie skończył.
A ona znów jest w niebezpieczeństwie.
Pomóc jej może prywatny detektyw Cabot Sutter. Nie widzieli się od dzieciństwa. od dnia. który naznaczył ich życie na zawsze. Teraz muszą wspólnie rozszyfrować wskazówki ukryte w obrazie. Wśród kłamstw i manipulacji. mogąc ufać tylko sobie i rodzącej się namiętności. są coraz bliżej rozwikłan

:

Cena:


Sedno życia

Autor: Katarzyna Kielecka

Co składa się na sedno życia samotnej kobiety?

Edyta. zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka. niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie przypuszcza. że pociągnie to za sobą kolejne zwroty i zburzy jej cenny spokój. Niespodziewana diagnoza lekarska i spotkanie przyjaciółki z dzieciństwa wyzwalają w zamkniętym świecie bohaterki lawinę zmian. która zdaje się nie mieć końca. 

Czy kobieta stawi czoła problemom i spełni obietnicę? 

Niezwykła powieść o szukaniu drogi do akceptacji siebie. o łamaniu wewnętrznych barier oraz o tym. jak trudno nauczyć się kochać.

W przygotowaniu Piętno dzieciństwa.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/192350/epub

1:

:

Cena:mądra książka roku, szkółkarstwo sadownicze, zaczarowana zagroda centkiewiczowie, fanfik, agata czajkowska, panna z mokrą głową pdf, diana palmer zapowiedzi, streszczenie dzieci z bullerbyn pdf, książki do wygrania, portrety dziewczyn, kuchnia indyjska książka, podstawy biologii człowieka, stanisław kot historia wychowania, stare panny, będzie bolało pdf chomikuj, onkologia podręcznik dla studentów i lekarzy, laura i filon, richard morgan upadłe anioły…