1

1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/203721/epub

1:

:

Cena:


Odmęt

Autor: Jacek Łukawski

„Małe miasteczko. mężczyzna z przeszłością i wielowątkowe śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa. Odmęt to intrygująca i mroczna kryminalna opowieść”. 

Wojciech Chmielarz

„Łukawski dba o niezwykły nastrój i klimat historii. Jest w jego pisaniu realność szczegółu i surowe podejście do mistycyzmu”. 

Jakub Ćwiek

Dziennikarz Damian Wolczuk ma ogromnego pecha. Jego życie prywatne wali się w gruzy. później traci pracę i przegrywa proces o zniesławienie. W poszukiwaniu drugiej szansy rusza więc do Krakowa. gdzie planuje zacząć nowe życie. Nie jest mu jednak dane tam dotrzeć. 

W środku nocy na rozkopanym odcinku drogi dochodzi do kraksy. Auto Wolczuka zostaje skasowane. sprawca zamieszania ucieka. a on sam udaje się do pobliskich Chęcin. gdzie czeka go nocleg w miejscowym ośr

:

Cena:laureaci orderu uśmiechu, jestem żoną terrorysty chomikuj, kodeks drogowy książka, sztuka kochania peb, spóźnieni kochankowie książka, wypracowanie hobbit, uor pdf, chmielarz zombie, uchodzcy w europie, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem, kim scott, clausewitz o wojnie pdf, pielęgniarstwo neurologiczne pdf, audiobook spotify, 27 smierci toby’ego, bogdan szagdaj…