ISBN

ISBN

9788394693596: Wydawnictwo

Format

14.99: https://woblink.com/ebook/i-nie-zmarnowac-zycia-wolochowicz-mariola-piotr-wolochowicz-143237u

Cena: Piotr Wołochowicz


Czy mnie się wydaje. czy tu jest bardzo gorąco?

Autor: Charo Izquierdo

„Nie trzeba się bać menopauzy. Powinno się raczej – znając i kontrolując jej efekty – powitać ją i ugościć. Ty również możesz się tego nauczyć”.

Choć żyjemy w nowoczesnych czasach. temat menopauzy pozostaje jednym z największych tabu. Pokutują też stereotypy. że kobiety w tym czasie są:

w złym humorze

kapryśne

smutne

rozhisteryzowane

bezużyteczne

stare

stare

stareeeeee

Dość!

Charo i Laura – dwie świetne dziennikarki. obdarzone lekkim stylem – wyjaśniają wszystko. co powinnaś wiedzieć o menopauzie: od huśtawek hormonalnych i leczenia. przez dietę i wysiłek fizyczny. aż po sposoby na poprawienie sobie humoru i udany seks.

Pora. by każdy zrozumiał. że nic złego się z

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 25.9


Far Cry. Odkupienie

Autor: Urban Waite

Hrabstwo Hope. Montana. Kraina wolnych i odważnych. ale także matecznik fanatycznego kultu zagłady. zwanego Kościołem Bram Edenu. którego nauki w ciągu kilku ostatnich lat przeniknęły do codzienności mieszkańców.

Miejscowa barmanka Mary May Fairgrave przez Bramy Edenu straciła wszystko. co miała: jej rodzice zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. a brat. skuszony słowami charyzmatycznego przywódcy kultu. zniknął. Kiedy władze odmawiają dalszego dochodzenia. Mary postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Kościół Bram Edenu ocalił od śmierci myśliwego Willa Boyda w najmroczniejszym okresie życia. Jednak teraz. kiedy jego losy nieuchronnie splatają się z Mary May. Will musi zrewidować wszystko. w co dotąd wierzył.

Mary May nie ma zbyt wielkich szans w k

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Hrabia Monte Christo. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Aleksander Dumas

Wyjątkowa. dwujęzyczna wersja (angielsko-polska) ponadczasowej historii o prawie do zemsty. sprawiedliwości. która nadejdzie nawet po wielu latach. a także sile wybaczenia tym. których kochaliśmy.

Najsłynniejsza powieść Aleksandra Dumasa ojca to dzieło. obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zaliczany do arcydzieł literatury Hrabia Monte Christo to ponadczasowa opowieść skupiająca się na burzliwych losach Edmunda Dantesa. Dumas stworzył skomplikowanego. niejednoznacznego bohatera. który niezależnie od upływu czasu porusza kolejne pokolenia czytelników. Ta napisana z rozmachem książka to jedna z najważniejszych powieści mówiących o zemście. ale i miłości. Książka. którą każdy powinien przeczytać.

EBOOK Z GRATISAMI! – e

15: https://woblink.com/ebook/non-oui-dimkovska-lidija-danuta-cirlic-straszynska-143667u

Cena:anatomia zbrodni, katarzyna leśkiewicz, ja inkwizytor przeklęte krainy, jak się pozbyć cellulitu, kocia kołyska pdf, iniemamocni 3, turbulencja pdf doci, divinity original sin 2 poradnik, kultura hinduska, 100 eksperymentów z bogiem, sarah rees brennan, czlowiek przyszlosci, zło w popkulturze, 1859 dni warszawy, steinbeck myszy i ludzie, poczucie sensu życia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin