Świadectwa miłości Maryi

Świadectwa miłości Maryi

Autor: Carignani Ferdinando

Słowa. które przemienią serce

W ostatnich miesiącach wiele osób wsłuchiwało się w orędzia. które w Trevignano Romano zostały powierzone mistyczce Giselli Cardii. Maryja okazuje w nich głęboką troskę o los ludzkości. która jeszcze nie poznała miłości Boga. Jej serce przeszywa ból z powodu katastrofalnych zmian zachodzących w Kościele – kryzysu sakramentów świętych. szczególnie Eucharystii i kapłaństwa. Matka Boża kolejny raz ostrzega nas przed niebezpieczeństwem i coraz głośniej nawołuje do nawrócenia. Czy Jej przesłania nas obudzą? Czy zdążymy się przygotować na przyjście Pana?

Książka jest zapisem poruszających świadectw osób. które doświadczyły łask za wstawiennictwem Matki Bożej z Trevignano Romano. Zawiera także kontynuację przesłań skierowanych do Giselli Cardii zebranych w książce W drodze z Maryją.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 24.9


Laguna

Autor: Joseph Conrad

‚Laguna’ to nowela Josepha Conrada. wybitnego angielskiego pisarza polskiego pochodzenia.

“Arsat wyszedł z chaty bez szelestu i przykucnął przy ogniu. Biały poruszył zlekka wyciągniętemi nogami.

 — Oddycha — rzekł cicho Arsat. uprzedzając pytanie. którego się spodziewał. — Oddycha i goreje wielkim ogniem. Nie mówi nic; nie słyszy nic; i goreje!

 Urwał i zapytał po chwili spokojnym. obojętnym głosem:

 — Tuanie… czy ona umrze?

 Biały poruszył się niespokojnie i mruknął niepewnym tonem:

 — Jeśli tak chce jej przeznaczenie.

 — Nie. tuanie — odpowiedział spokojnie Arsat. — Jeśli tak chce moje przeznaczenie.”

Fragmenty z książki: Joseph Conrad. „LAGUNA”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 9.49


Format

EPUB.MOBI: 204212

https://woblink.com/ebook/fantazja-d-ra-ox-juliusz-verne-204212u

:

Cena:


ISBN

9788382261455: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/powiesc-o-klotni-iwana-iwanowicza-z-iwanem-nikiforowiczem-nikolaj-gogol-202993u

Cena:


Rozwój od pierwszych dni

Autor: Mariola Kurczyńska

Ten e-book to aż 101 czynności i zabaw dla dzieci w wieku 0-2 lat. które mają za zadanie wspierać jego rozwój. E-book zawiera część teoretyczną. z której dowiesz się. jak stworzyć bliską więź z maluszkiem i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Przeczytasz również o tym. jak zadbać o jego prawidłowy rozwój fizyczny. emocjonalny i intelektualny w każdym okresie życia.

Jesteś świeżo upieczonym rodzicem i masz w domu nowonarodzoną kruszynkę? A może Twoja pociecha jest ciut starsza. ale jeszcze nie ukończyła 2 roku życia?

Jeśli tak. to powiem Ci coś szalenie ważnego – teraz jest najbardziej kluczowy moment w jej rozwoju. To teraz mózg Twojego dziecka rozwija się w zawrotnym tempie. a synapsy tworzą się jak szalone! Więc warto. drogi rodz

47: https://woblink.com/ebook/rozwoj-radosc-relacja-mariola-kurczynska-205740u

Cena:


Poziom życia a wzrost gospodarczy w Afryce Subsaharyjskiej w dobie globalizacji

Autor: Agnieszka Witoń

MONOGRAFIA NAUKOWA

Afryka Subsaharyjska stanowi jedno z najbardziej perspektywicznych miejsc do inwestowania na świecie. Wiele

z najszybciej rozwijających się krajów leży właśnie w tym regionie. W latach 2000–2019 średnioroczny wzrost PKB w skali całego regionu wyniósł 4.36%. co nie przełożyło się jednak na redukcję ubóstwa i wzrost poziomu życia społeczeństwa. Afryka Subsaharyjska nadal pozostaje jednym z najbiedniejszych obszarów świata. Co zatem decyduje o wzroście poziomu życia w krajach afrykańskich?

Celem monografii jest określenie czynników determinujących poziom życia ludzi w 22 krajach Afryki Subsaharyjskiej na podstawie ponad 40 zmiennych o zróżnicowanym charakterze. od ekonomicznych po demograficzne i środo

54.9: https://woblink.com/ebook/redystrybucyjne-skutki-wprowadzenia-podatku-od-nieruchomosci-ad-valorem-para-pawel-203657u

Cena:


ISBN

9788395898129: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/camino-lundgren-miriam-205010u

Cena:


:

: https://woblink.com/ebook/pamietnik-4-henryk-grynberg-204634u

Cena:spowiedź legionisty, dostojewski idiota, dubrawski, maraton do szczęścia, hubert kaszyński, malcolm xd pastrami, polska niespełniony sojusznik hitlera, szamanka, teatr działań wojennych, historia przemocy, henryk sienkiewicz krótka notatka, ks. edward staniek, język malgaski, mafia 3 poradnik, część sztuki wojennej, był sobie pies ebook, słownik polsko rosyjski pdf…