Cena wolności

Cena wolności

Autor: K.J. Howe

Uważaj. Bourne! Agentka Thea Paris wchodzi do gry!

Powieść sensacyjna w zupełnie nowej odsłonie

Na świecie jest dwudziestu pięciu najlepszych specjalistów do spraw porwań dla okupu. Wśród nich jedna kobieta: Thea Paris. Najlepsza w branży.

Dwadzieścia lat temu przerażony chłopiec – brat Thei – został uprowadzony w środku nocy przez zamaskowanych bandytów. Wszystkiemu przyglądała się jego przerażona siostra. Chłopiec po dziewięciu strasznych miesiącach wrócił do domu. Ale traumatyczne przeżycie pozostawiło w nim ślad już na zawsze.

Pod wpływem tamtego koszmarnego zdarzenia Thea stała się światowej klasy specjalistką do spraw uwalniania zakładników. Początkowo rozmowy odbywa przy stole negocjacyjnym. lecz gdy dyplomacja zawodzi. agenci do zadań specjalnych zatrudnian

14.9: https://woblink.com/ebook/nie-boska-komedia-zygmunt-krasinski-21837u

Cena:


River

Autor: Samantha Towle

Nowe miasto. Nowa tożsamość. Ciąża i samotność. I daleko od przeszłości. przed którą Carrie Ford tak usilnie próbuje uciec.

River Wild jest humorzastym. nadętym dupkiem i w dodatku jej nowym sąsiadem. 

Carrie nie ma ochoty się z nim zaprzyjaźniać. on również nie chce zostać jej przyjacielem.

Jednak kiedy wszystko wydaje się jasne. mężczyzna niespodziewanie pomaga jej uratować porzuconego psa. Tego dnia Carrie dostrzega w jego oczach coś. co można zobaczyć też w jej spojrzeniu. Smutek. Ból. Samotność.

Carrie bardzo dobrze zna te wszystkie uczucia. 

Między dwojgiem zranionych ludzi nawiązuje się niechciana i niespodziewana przyjaźń. która bez ostrzeżenia zmienia się w coś więcej.

Oboje mają swoje sekrety. ale to nie ma żadnego znaczenia. ponieważ ona bardzo dob

:

Cena:marcin marczewski, atlas anatomiczny pdf, złączeni obowiązkiem pdf docer, dolina fergańska, paolini dziedzictwo, przyroda klasa 4 pdf, konflikty międzynarodowe, husaria duma polskiego oręża, adam szymański, pilipiuk audiobook, antoni gołubiew bolesław chrobry, statystyka sobczyk pdf, lód czyściciel chomikuj, ginekologia dziecięca…