ISBN

ISBN

9788381179829: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/nowy-rozdzial-biedron-robert-180285u

Cena:


Ziemniak

Autor: Jakubiuk Joanna

Joanna Jakubiuk. pedagog z wykształcenia. gotować zaczęła z miłości. zmieniła to w pasję i sposób na życie. Uważa. że lokalne produkty z rodzinnego Podlasia nie ustępują najlepszym smakom świata. W swojej książce chce zmierzyć się z najbardziej niedocenianym warzywem – ziemniakiem. Jeżeli ktoś może udowodnić . że nie bez powodu ziemniak zaczął swoją wielką karierę na królewskim stole i tam powinien znowu trafić – to tylko ona.

Niedoceniony. a niezastąpiony. Smaczny. zdrowy. przygotowywany na wszelkie możliwe sposoby. Ziemniak. Historia. odmiany. wyjątkowe połączenia i ponad 60 słonych i słodkich przepisów Podlasianki. która mówi o sobie: jestem aktywistką kulinarną. A o ziemniakach wie wszystko.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.9


ISBN

9788394474799: Wydawnictwo

Format

60: https://woblink.com/ebook/jak-zagubiono-rekopis-znaleziony-w-saragossie-i-czy-warto-go-odnalezc-fragmenty-egzegetyczne-michal-otorowski-180355u

Cena:


The God of His Fathers and Other Stories

Autor: Jack London

A white man bought an Indian woman as a wife. Bought without any romantic feelings. bought for help. The girl did her job: cooked. fed dogs. paved the way for teams. And the point is not in servile worship of the master. but in the fact that she saw in her husband an honest and courageous man trying to save other people from hunger and cold. They hoped for him. and she. at the cost of her life. helped her husband keep her word.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Bez pożegnania

Autor: Mia Sheridan

Byli braćmi – bliźniakami – i choć kochałam obu. moje serce należało tylko do jednego z nich.

Lia Del Valle kochała Prestona Sawyera właściwie od zawsze. Córka ubogiej imigrantki z Meksyku. najmującej się do pracy na farmie. wychowała się w Dolinie Kalifornijskiej jako wyrzutek. mając za dom maleńki dawny budynek gospodarczy. Ale jej serce odnalazło wolność na bezkresnych polach farmy Sawyerów i w towarzystwie chłopców. którzy stali się jej jedynymi przyjaciółmi.

Preston wzdychał do Lii. odkąd był nastolatkiem. Ale przed uczynieniem pierwszego kroku powstrzymywała go złożona obietnica. Aż do pewnego skwarnego letniego wieczoru. kiedy połączyły się ich światy – i ciała. Zainicjowało to ciąg wydarzeń. który już na zawsze miał zmienić ich życie.

Lia wraca właśnie

27.9: https://woblink.com/ebook/szczescie-dla-kazdego-iwona-majewska-opielka-180213u

Cena:dziecko odyna audiobook chomikuj, strugaccy piknik na skraju drogi, bezpieczenstwo zdrowotne, mów własnym głosem, paweł beręsewicz, najlepsza książka mroza, lem ksiazki, niegrzeczny idol, pamiętniki juliusza cezara, przyjaźń definicja psychologia, szkice piórkiem, ukryty pokój, mobi na pdf, filozofia stoicka, meghan march niepokorna królowa, cześć co słychać pdf, nowy testament i psalmy, isfp zawody, system zarządzania jakością pdf, jak to z lnem było pdf, calineczka andersen, deep web film…