ISBN

ISBN

9788726154214: Wydawnictwo

Format

3.99: https://woblink.com/ebook/zlota-raczka-opowiadanie-erotyczne-marianne-sophia-wise-199729u

Cena:


Kocham Pana. Panie Jones – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Rok temu Jennifer straciła na wojnie chłopaka. Teraz stoi na lotnisku w Nowym Jorku po podjęciu ważnej decyzji. Rozwiązała dotychczasową umowę z armią. zerwała wszelki kontakt z rodzicami i opuściła dom w Orange County. aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział w życiu – i kto wie. co na nią czeka tuż za rogiem?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Saga Egmont

Format: EPUB.MOBI

3.99

1:

Cena:


Sukienka w żyrafy

Autor: Beata Olejnik

Po wielu latach pobytu za granicą Witold decyduje się wrócić do Polski. Zatrzymuje się w rodzinnym domu na wsi. który od śmierci ojca stoi pusty. W starej skrzyni w swoim dawnym pokoju odnajduje pamiątki dawnego życia. a wśród nich wiersz. napisany niegdyś przez jego ukochaną. Helenę. Nagle ożywają w nim wspomnienia. dotykając najgłębiej ukrytych w jego duszy miejsc. Dzień po dniu utwierdza się w przekonaniu. że musi raz jeszcze spotkać się z kobietą. która była dla niego tak ważna. a którą tak okrutnie skrzywdził. Czy jednak nie jest już za późno. by prosić o wybaczenie?

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 31


1

:

:

Cena:daj się pokochać dziewczyno, pediatria kawalec, anna maria dyner, niewola u turków, stulecie chirurgów pdf, path of exile marauder build pl, masz to we krwi, leszek herman biblia diabła, złączeni honorem doci, marta kielczyk nogi, głaskologia pdf, fizjoterapia w ginekologii i położnictwie pdf, małomówny i rodzina audiobook…