Przerwane biografie

Przerwane biografie

Autor: Opracowanie zbiorowe

Antologia dzienników. listów i wspomnień. która na indywidualnych przykładach pozwala prześledzić zbiorowy los setek tysięcy osób wywiezionych przez Sowietów z Kresów Wschodnich. Książka opowiada o doświadczeniu tych ludzi od wybuchu wojny. przez sowietyzację Kresów. cztery fale deportacyjne (w lutym. kwietniu. czerwcu 1940 i maju–czerwcu 1941). przetrwanie w głębi ZSRR. wyjście z armią Andersa. armią Berlinga i powroty – do rodzinnej wsi. „nowej” Polski… Wszystkie materiały w antologii: relacje z „nieludzkiej ziemi”. liczne zdjęcia i grafiki. pochodzą z tworzonego społecznie od końca lat 80. Archiwum Wschodniego. do którego przekazali je sami zesłańcy lub ich rodziny.

 

Wydawnictwo: Ośrodek KARTA

Cena: 31.9


ISBN

9788380538566: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/wszystkie-moje-klamstwa-ewa-kleszcz-jess-ryder-204427u

Cena:


9788366407701

Wydawnictwo: Esprit

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/trzeci-autor-zbiorowy-203517u: https://woblink.com/product-publication/download/203517/epub

Cena:


195663

30: https://woblink.com/ebook/stalowe-niebo-maria-paszynska-195663u

1

:

Cena:


Kobieta w lustrze [wydanie 2020]

Autor: Eric-Emmanuel Schmitt

Trzy kobiety. Gwiazda filmowa. mistyczka. arystokratka zafascynowana psychoanalizą.

Na pozór dzieli je wszystko. Łączy obsesyjna myśl. że muszą porzucić swoje dotychczasowe życie i odnaleźć to. co naprawdę ważne.

 

Bo życie to coś więcej.

 

Więcej niż rola do odegrania. Niż religia i konwenanse. Więcej niż mąż i dziecko. Pieniądze i sława.

 

Eric-Emmanuel Schmitt zabiera czytelników w niezwykłą podróż przez czas i historię. by przedstawić losy fascynujących kobiet. W swojej bestsellerowej powieści z wrażliwością filozofa i pasją wytrawnego detektywa zgłębia tajemnice kobiecej duszy. W tym lustrze może się przejrzeć każda z nas.

 

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

 

https://woblink.com/product-publication/download/191117/epub: 1

Cena:


Star Stable. Przebudzenie legendy

Autor: Dahlgren Helena

Każda z nich jest wyjątkowa. ale tylko razem mogą stawić czoła złu

Pradawna legenda zaczarowanej wyspy Jorvik głosi. że cztery przyjaciółki i czwórka ich obrońców ocalą świat przed złem. Po odnalezieniu tych słów w starej księdze. Lisa ze zdumieniem odkrywa. że ta przepowiednia jest właśnie o niej.

Rozpoczyna się wyścig z czasem – kto pierwszy odprawi Ceremonię Światła: cztery młode dziewczyny i ich ukochane konie. czy pozaziemski potwór Garnok mający na usługach mrocznych wojowników? Czy przebudzone w nich moce i siła przyjaźni wystarczą. by uratować wyspę?

Star Stable to spektakularna międzynarodowa gra online. którą pokochało już ponad 70 000 dziewczyn z Polski. Przeczytaj drugi tom powieści osadzonej w tym magicznym uniwersum. i przekonaj się sam

:

Cena:historia polski nowak, oko diabła, ebooki kindle, kornel makuszyński szatan z siódmej klasy, christopher hitchens książki, polilog, kobiety wojny, norman kochanowski, heszen psychologia stresu pdf, gra w morderstwo, na szczycie właściwy rytm doci, książki za darmo, cud miód malina, zaginiona (powieść), zjawa czornyj, mapa myśli pedagogika przykłady, zestawy maturalne polski ustny, fałszywy prorok, messi biografia, angielski w tłumaczeniach phrasal verbs pdf…