Mów jak Amerykanin

Mów jak Amerykanin

Autor: Dagmara K. Kubisiak

Jak prawidłowo wymówić wyraz Poland? Jaką rolę w języku angielskim odgrywają idiomy? O jakich pułapkach językowych warto wiedzieć. aby uniknąć ich w rozmowie? Jakie są najważniejsze święta amerykańskie?

Na te i wiele innych pytań odpowiada książka „Mów jak Amerykanin”. Autorka tego przystępnego. a jednocześnie pełnego cennych informacji poradnika przez wiele lat zdobywała doświadczenie w posługiwaniu się najbardziej pożądanym językiem na świecie – najpierw podczas pracy w Polsce. a potem w USA. Nie znajdziecie tu sztywnych regułek pozbawionych przykładów z życia wziętych. za to zmierzycie się z autentycznymi przeszkodami językowymi. którym musi stawić czoła każdy Polak wrzucony w wir amerykańskojęzycznego bełkotu. To książka dla tych wszystkich. którzy chcą poznać i

19: https://woblink.com/ebook/malarz-hovhannes-gevorgyan-143230u

Cena:


Krocząc wśród cieni

Autor: Christopher KY

Pewnego dnia natknąłem się na wiedzę. dzięki której pokonałem strach. lęki i brak akceptacji. Zdecydowałem. że zaryzykuję i wyruszę w samotną podróż. o jakiej nigdy mi się nie śniło. Za wszelką cenę po prostu chciałem być szczęśliwy.

Historia oparta na faktach.

Przez tragiczne wydarzenia z dzieciństwa straciłem wiarę w życie i popadłem w głęboką depresję. Stałem się pustym oraz zagubionym człowiekiem. który nie miał w sobie za grosz ciepła. Myślałem. że podróżowanie. realizowanie marzeń czy bycie szczęśliwym zarezerwowane jest tylko dla nielicznych.

Wierzę. że moja historia wyzwoli i zmotywuję także Ciebie. byś ostatecznie pokonał przeciwności. a przede wszystkim wygrał wewnętrzną wojnę o samego siebie i świadome życie.

12: https://woblink.com/ebook/aremil-iluzjonistow-opowiesci-alicja-makowska-143947u

Cena:piaskowa góra joanna bator, pełna moc życia pdf, wykłady o literaturze nabokov, magiczny wieczór, ebook pdf, wszystkie.jasne miejsca, atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy, narzeczona schulza, audiobook kwiat kalafiora, ebooki online, nocą drony są szczególnie głośne, erystyka czyli sztuka prowadzenia sporów pdf, hashimoto pdf, la venda joanna, vademecum logistyki pdf, hearne kevin – kroniki żelaznego druida, i ze cie nie opuszcze, sam kean, finanse publiczne teoria i praktyka, tomasz jakubiak kucharz żona…