Lekarstwo na zazdrość

Lekarstwo na zazdrość

Autor: Robert L. Leahy

Czy zazdrość zagraża waszemu związkowi?

Pochłaniają cię zazdrosne myśli i uczucia. tak że nie umiesz cieszyć się bliskością z partnerem? Czy sam jesteś obiektem przytłaczającej zazdrości partnera? A może kiedyś zostałeś zdradzony i nie potrafisz ponownie zaufać? Jeśli tak. ta książka jest dla ciebie!

Doktor Leahy proponuje przełomowe spojrzenie z perspektywy ewolucyjnej i przystępnie wyjaśnia. dlaczego odczuwamy zazdrość i w jaki sposób przejmuje ona kontrolę nad naszymi myślami i emocjami. Oswaja nas z tym intensywnym. złożonym uczuciem i proponuje skuteczne. zdrowe strategie radzenia sobie z nim.

To doskonały poradnik dla par. które zmagają się z zazdrością. Dzięki niemu zdołasz wyrwać się z zaklętego kręgu negatywnych emocji i zachowań. które niszczą bliskość i zaufanie. oraz stworzyć silniejszy. pełen zrozumienia i akceptacji związek.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788380977891: Wydawnictwo

Format

27.2: https://woblink.com/ebook/zimowy-slub-lisa-kleypas-25844u

Cena:


Ścigana

Autor: Lisa Harris

Lot Nikki Boyd do Nashville przebiegał rutynowo… do czasu lądowania awaryjnego.

Gdy sytuacja na lotnisku zostaje opanowana. Nikki orientuje się. że zaginęła kobieta. która w samolocie siedziała obok niej. Nikt nie chce potwierdzić jej obecności na liście pasażerów. Kiedy Nikki dowiaduje się. że Erika Hamilton leciała do Nashville pod opieką generała sił powietrznych. by zeznawać przed sądem przysięgłych jako kluczowy świadek. zaczyna się zastanawiać. czy jej zniknięcie z miejsca katastrofy oznacza ucieczkę przed kłopotami czy przeciwnie – wpadnięcie prosto w nie. Zanim Nikki zdąży po podróży zobaczyć się z rodziną. zostaje wraz ze swoim zespołem wciągnięta w śledztwo w sprawie zaginionej. w którym motywy są równie niejasne jak podejrzani.

Kilkakrotnie nagradzana autorka Lisa Harris naszpi

18.45: https://woblink.com/ebook/witkacy-etyka-agnieszka-kalowska-27220u

Cena:


Bruno. Epoka genialna

Autor: Anna Kaszuba- Dębska

Niepokojący. barwny portret Schulza – artysty niepowtarzalnego.

Jako dziecko: piąty. Najmłodszy syn Jakuba Schulza i Henrietty z domu Kuhmerker. Po śmierci ojca i brata: jedyny żywiciel rodziny. Jako uczeń: wybitny. Jako nauczyciel: nieznoszący swojej pracy. Za sprawą Xięgi Bałwochwalczej: nazywany przez niektórych szerzycielem pornografii. Dzięki Zofii Nałkowskiej: geniusz awangardy. W Drohobyczu: artysta wyjątkowy. W żydowskim getcie: jeden z wielu mu podobnych. którego śmierć nie znaczy nic.

Pozostały po nim niekompletne listy. legenda o niedokończonej powieści. baśniowe malowidła ścienne wykonane podczas wojny dla synka gestapowca. I miano jednego z najważniejszych prozaików 20-lecia międzywojennego. o którego Sklepach cynamonowych słyszał każdy Polak.

Anna

27.39: https://woblink.com/ebook/kosmos-einsteina-jak-wizja-wielkiego-fizyka-zmienila-nasze-rozumienie-czasu-i-przestrzeni-michio-kaku-7261u

Cena:


ISBN

9788366195714: Wydawnictwo

Format

38: https://woblink.com/ebook/zaloga-grzegorz-kalinowski-181400u

Cena:eagle kurs pdf, obiady na 365 dni, irena pospiszyl patologie społeczne pdf, spis cudzołożnic pilch, ewa kassala, maciar, medycyna chińska w praktyce pdf, ryzyko gangstera, krótka historia prawie wszystkiego pdf, klejnot w koronie, ebooki na kindle, śpiewnik dla dzieci, dzikie serce audiobook, skarbiec faraona, ewa wojtczak, klart, fiodor dostojewski bracia karamazow, mroz testament, rażenia, opowiesci z narnii pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin