Wydawnictwo

Wydawnictwo

Filia: Format

192108

https://woblink.com/product-publication/download/192108/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/198982/epub

1:

:

Cena:


Tak widziałem Niepokalaną

Autor: Ks. Dolindo Ruotolo

Jak sam twierdził. nie powstałyby one. gdyby nie interwencja Najświętszej Maryi Panny. która obdarowała go szczególnymi łaskami oświecenia. bez jakich nie byłby w stanie nic napisać.

Wyłania się z nich obraz Niepokalanej. która jest naszą przewodniczką. orędowniczką. Matką Miłosierdzia. Nie jest kimś odległym. ale zna nas. rozumie nasze problemy. ograniczenia. towarzyszy nam. Czeka. Zagłębiając się w kolejne rozważania. odkrywamy dar proroctwa Księdza Dolindo. na długo przed Soborem Watykańskim II pisał o Kościele i świecie. jakie oglądamy dzisiaj. chociaż czasem ciężko nam się z tym pogodzić.

„Co jest ważne dla mnie teraz. to tajemne słowo Matki Bożej. prawdziwy ukryty skarb. Proszę Ją bardzo. żeby pomogła je wam zrozumieć. Dla mnie jest bardziej zrozumiałe.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 6.99


ISBN

9788395735943: Wydawnictwo

Format

65: https://woblink.com/ebook/psalmy-adam-szustak-op-206381u

Cena:


Pogoda dla wszystkich

Autor: Marek Ławrynowicz

Mężczyzna w średnim wieku wyznaje napotkanej w parku staruszce. że nie wie. kim jest. Dzięki pomocy kobiety trafia pod opiekę służb medycznych. a ostatecznie do szpitala psychiatrycznego. Mijają miesiące. ale Jan – takie imię zostaje mu nadane – nie odzyskuje pamięci i nikt go nie szuka. Jeden z pacjentów. profesor symulujący chorobę psychiczną. ostrzega go przed próbą powrotu do pozaszpitalnej rzeczywistości. Niespodziewanie mężczyzna staje przed szansą opuszczenia szpitala.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99dawid zgud, chleb. domowa piekarnia, nie chce cie stracic, piotr imiennik, czy androidy śnią o elektrycznych owcach?, łuszczyca książka pdf, drwal pdf, hisham matar, opiumu w rosole tekst, matasek pdf, achaja tom 3, perfekcyjna żona jp delaney pdf, tao fizyki, omyłka bolesław prus, zbigniew bauer, władysław reymont chłopi, joanna olech dynastia miziołków pdf za darmo, egzamin ustny z języka polskiego, csr pdf…