ISBN

ISBN

9788324057948: Wydawnictwo

Format

37.99: ht

Cena:


ISBN

9788366278615: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-singielki-malgorzata-mroczkowska-152032u

Cena:


Księżycowa kołysanka

Autor: Katarzyna Misiołek

Lato zapowiadało się sielankowo. ale los chciał inaczej. Jedna noc. jeden błąd i już nic nie będzie takie jak kiedyś…

Urokliwy dom nad jeziorem miał się stać oazą spokoju dla dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw. które wspólnymi siłami przywróciły starej willi dawną świetność. Ale wakacje pod jednym dachem to nie tylko beztroskie chwile. Przez lata pomiędzy przyjaciółmi narastają urazy. pojawiają się niedomówienia… Aż pewnej sierpniowej nocy nad wodą dochodzi do tragedii. Czy można było jej zapobiec? Kto odpowiada za to. co się stało?

Księżycowa kołysanka to przejmująca. pełna emocji opowieść o przyjaźni. która bywa trudna. i o tragicznych konsekwencjach codziennych wyborów.

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 39.99korzenie zła, jak u barei, rusinek dobra zmiana, powrot z bambuko, karolina kopczyńska, grzecznosc, porozmawiajmy o śmierci przy kolacji, uzależnienie od internetu pdf, coraz większy mrok colleen hoover, e książki po polsku, sensacje xx w, śmierć zachodu, bręborowicz pdf, technologia tworzyw sztucznych, renesans język polski, angielski kryminał, paulina świst prokurator pdf chomikuj, mam faceta i mam problem, gad spowiedź klawisza pdf…