Hanka

Hanka

Autor: Katarzyna Droga

Wyszła na scenę wystraszona. blada. Muzyka gruchnęła. ale ona nie mogła wydobyć z siebie głosu. Wybiegła za kulisy z płaczem. wśród drwin i gwizdów. Koleżanki patrzyły z nieskrywaną satysfakcją. Co jej pozostało? Wrócić do obskurnej kamienicy na Woli i zostać krawcową jak matka? A może udowodnić światu. że klęska poprzedza wielki sukces?

Gdy dziesięć lat później jechała przez Warszawę własnym luksusowym chevroletem. ścigały ją zachwycone spojrzenia i szepty: „To Ordonka!”. Mężczyźni za nią szaleli. a kobiety czesały się i ubierały tak jak ona. To dla niej hrabia Michał Tyszkiewicz popełnił mezalians. którego rodzina nigdy mu nie wybaczyła. A Hanka kochała mocno. odważnie. całym sercem – ale tylko na chwilę.

Katarzyna Droga zabiera czytelnika we wspa

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 28


Jak być silną i wysoko wrażliwą.

Autor: Sylvia Harke

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet. w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Wysoka wrażliwość sprawia. że my. kobiety. postrzegamy świat w wyjątkowy sposób. ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne… Potrzebujemy szczególnego wsparcia. by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała. aby przywrócić nam równowagę. powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać. że znajdą odpowiedzi na swoje pytania. będą kochane. odkryją własną ścieżkę. i przede wszystkim – że są doskonałe takie. jakie są! Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz. że nie jesteś sama. i dowiesz się. jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet. medytacje z przewodnikiem. rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy. Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9zbigniew białas tal, samanta louis, karolcia lektura streszczenie, harry potter pierwsze wydanie, wierność jest trudna, gra o tron ebook pdf, proces pielęgnowania dziecka z chorobą nowotworową chomikuj, mechanizmy reakcji, bezpłatne ebooki, kobiety nieidealne, akademicka księgarnia, gogol martwe dusze, dieta ketogeniczna dla zabieganych, tajna wojna hitlera, zadania ortograficzne do wydrukowania, minecraft porady, chlopcy ktorych kocham, piekielny układ sivar doci, metodyka pracy sędziego w sprawach karnych, rozgrywka bartek marcinkowski, kordela, czując. rozmowy o emocjach, jean raspail obóz świętych, benedykt xvi jezus z nazaretu, panny z wilka audiobook, adam dyrda…