ISBN

ISBN

9788373778092: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/sekrety-zdrowia-louise-hay-sprawdzone-sposoby-wprowadzania-harmonii-w-ciele-i-duszy-louise-hay-ahlea-khadro-heather-dane-136180u

Cena: Ahlea Khadro


To nie jest amerykański film

Autor: Szagdaj Nadia

Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już. że nie ma szans odnaleźć jej żywej. niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją. a o koszmarze. jaki przeszła. świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić matkę do złożenia zeznań. Nie wie. że sama także jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Brutalny gwałt. rodzinne tajemnice i niewyjaśniona zbrodnia z przeszłości. Powieść Nadii Szagdaj to mocny thriller trzymający w napięciu do ostatniej strony. Nie odgadniesz. jak kończy się ta historia…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 19.99


:

:

Cena:


Ścigany

Autor: Katarzyna Michalak

Danka i Hubert to dwoje życiowych straceńców. Byli przekonani. że nic dobrego ich nie czeka. Aż spotkali siebie.

Danka pomogła mu. kiedy ranny i ścigany przez policję uciekał przez bieszczadzkie bezdroża. Uwierzyła w jego niewinność. choć był poszukiwany za zabójstwo.

Był taki jak ona. W oczach miał gniew. w duszy mrok. a w sercu głęboką ranę po wielkiej miłości. I jeszcze większej krzywdzie.

Hubert sprowadził na nią same kłopoty. Aby go chronić. musiała znosić poniżenie i oddać się innemu mężczyźnie. Ale oddała mu tylko ciało. Serce zamroziła już dawno. Nie miała nic do stracenia i na niczym ani na nikim jej nie zależało. Nie można jej było przekupić ani zastraszyć.

Tylko miłość była w stanie to zmienić. I namiętność. tak silna. że p

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Spełniacze

Autor: Małgorzata Falkowska

Spełniając marzenia innych. spełniasz się i Ty!

To miał być zwyczajny projekt na studia.

Dominika. Maciej i Julian mieli pomysł. by spełniać marzenia. Zaczęło się od listów dzieciaków z pobliskiego Oratorium. jednak dzięki determinacji trójki przyjaciół i z pomocą profesora Kellera. swoją działalność rozpoczęła Fundacja Spełniacze.

Dwanaście miesięcy w roku – dwanaście marzeń do spełnienia.

Małgorzata Falkowska zaprasza czytelników w niezwykłą podróż pełną dobra. miłości i wzajemnej tolerancji. Dwanaście wyjątkowych listów. dwanaście wyjątkowych historii. wielu naprawdę życzliwych ludzi. Poznaj Fundację Spełniacze. jej założycieli i dzieciaki. którym pomogli.

Wzruszająca. ciepła historia. która zabiera czytelnika w podróż p

29.9: https://woblink.com/ebook/kropla-zazdrosci-morze-milosci-natalia-sonska-28195u

Cena:coben harlan książki, id16 test, pedagogika podręcznik akademicki, żywi lub martwi, piotr lenartowicz, sodoma książka martel, aneta rzepka, islam na bałkanach, dostojewski książki, córka czarownicy, mikołaj cześnik, praca głęboka, chmury arystofanes pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin