Real – Królewska drużyna

Real – Królewska drużyna

Autor: Kalita Marcin

Poznaj fantastyczny przewodnik dla każdego wielbiciela wielkiego futbolu! Dzięki tej książce dowiesz się jak przebiegała historia Realu Madryt. jednego z najważniejszych klubów piłkarskich świata. od pierwszych meczów po ostatnie sukcesy w Lidze Mistrzów! Przeczytasz o najlepszych graczach i trofeach. Nie zabraknie też opowieści o Santiago Bernabéu – człowieku. który stworzył legendę Los Galacticos!

W środku czeka na ciebie mnóstwo anegdot i ciekawostek. . o Polakach grających w barwach Realu. Przeczytasz relacje z meczów. w których polskie drużyny ścierały się z królewskimi. Poznasz siłę marzeń i ciężkiej pracy. którą każdy z topowych zawodników musiał włożyć. by odnieść sukces. Spragnieni wrażeń odnajdą też fascynujące fotografie z boiska.

‚Real. Królewska drużyna’ to

7.99: https://woblink.com/ebook/lord-jim-joseph-conrad-199632u

Cena:


1: Autor

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199891/epub

1:

:

Cena:


Saga rodu z Lipowej 25: Córka diabła

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część wielowątkowej i pasjonującej opowieści o rodzie rycerzy z Lipowej.

Święta czy nie święta? Rozpoczął się proces kanonizacyjny królowej Jadwigi. Roksana zostaje powołana na świadka. jako ta. która rzekomo słyszała rozmowę królowej z Chrystusem na krzyżu. Podczas przesłuchania nikt z zebranych nie wierzy w to. co słyszy.

Z kolei panią z Dębowca coraz bardziej interesuje się młody Marcin z Lipowej. Syn Mikołaja słynie z tego. że nie przepuści żadnej kobiecie. Któregoś dnia do Lipowej przyjeżdża Dorotka z rodzicami. wszyscy szykują się na wesele. Elżbietka przyjeżdża ze spóźnionymi prezentami. Dwie suknie. zielona dla Doroty i niebieska dla Matyldy. Ostatecznie jednak dochodzi do zamiany. która – z pozoru drobna i nieważna – będzie miała

:

Cena:zdrada doskonała, najszczesliwsza, jacek belowski, ciekawe biografie, już nikogo nie słychać, lee jampolsky, mentzel, powieść gombrowicza, zew krwi, total battle poradnik, opowieści z narnii część 1, żmijowisko netflix, mroczna wieża iii: ziemie jałowe, mckenzie książka pdf, krysicki włodarski, zarządzanie jakością książki, toksykologia pdf, weteran pdf, coben na gorącym uczynku, paragraf 22 audiobook…