Naga prawda

Naga prawda

Autor: Vi Keeland

Prawda jest taka: jeśli dostajesz od losu drugą szansę. lepiej ją dobrze wykorzystaj.

Layla Hutton pracuje w nowojorskiej kancelarii i stawia wszystko na karierę zawodową. Kiedy więc dostaje od szefa propozycję reprezentowania prestiżowej firmy. przyjmuje ją bez wahania.

Jej nowy klient to Grayson Westbrook. TEN Grayson Westbrook. Ponad rok temu roztrzaskał jej serce na milion kawałków. Teraz stoi przed nią z nadzieją na drugą szansę. bardziej pociągający niż kiedykolwiek. Prawniczka musi zachować profesjonalizm i nie rezygnuje z obsługi firmy Graya.

Jeśli on sam chce od niej czegoś więcej. tym razem będzie musiał się naprawdę postarać. O ile Layla jako pierwsza nie ulegnie jego seksapilowi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


ISBN

9788365739384: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/psy-ras-drobnych-olga-hund-136975u

Cena:


ISBN

9788366500648: Wydawnictwo

Format

17.95: https://woblink.com/ebook/uczniowie-hippokratesa-albena-grabowska-192162u

Cena:


SENTE

Autor: Michał Cholewa

Michał Cholewa. laureat Nagrody im. Janusza Zajdla. przedstawia kolejną powieść w cyklu Algorytm Wojny.

Po zagładzie świata. który przeminął w Dniu. gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły unicestwić ludzkość. ta jednak przetrwała. zwyciężyła i teraz podzielona na trzy mocarstwa walczy o pozostałości dawnej cywilizacji.

Unia Europejska oraz Stany Zjednoczone muszą jednak zawrzeć rozejm bo straszny wróg. który miał już nie istnieć nagle się znów pojawił. Nadarza się okazja by dowiedzieć się więcej o okręcie SI który udało się zdobyć. 

Czy Hakken. schwytana Sztuczna Inteligencja poróżni ludzi i zdoła uciec do nieznanego zakątka wszechświata w którym odradza się potęga krzemowych istot?

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9


https://woblink.com/product-publication/download/29718/epub

1:

:

Cena:popiół i diament książka, suworow lodołamacz, olga tokarczuk dom dzienny dom nocny pdf, szałamow opowiadania kołymskie, decydujący moment, noc kupały katarzyna berenika miszczuk, zakazana archeologia książka, marketing 4.0 kotler pdf, katarynka prus pdf, w czepku urodzone, pilipiuk pdf, zaklinacz taran matharu, lex martin, unde, uwiklani, zabłądziłam, angielski ćwiczenia słownictwo pdf, ewa owczarz, darmowe ebooki mobi, książki pdf free, święty graal święta krew, didier raoult…