Odważna i zakochana

Odważna i zakochana

Autor: Julia Quinn

 Henrietta Barrett nigdy nie przestrzegała zasad obowiązujących w świecie salonów. Sama zarządzała majątkiem swego opiekuna. nosiła spodnie i męskie imię Henry. I ma zamiar robić to nadal. czy nowemu – i niesamowicie przystojnemu – właścicielowi to się podoba czy nie.
William Dunford. najbardziej pożądany kawaler w Londynie. jest zaskoczony. gdy dziedziczy tytuł. majątek oraz… opiekę nad wychowanicą zmarłego kuzyna. Ma jednak zamiar być tu prawdziwym zarządcą. czy pełnej temperamentu – i niesamowicie pięknej – dziewczynie to się podoba czy nie.
Nie wie. że Henriett a już postanowiła. że jego pierwsza wizyta w Stannage Park będzie wizytą ostatnią…

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


ISBN

9788324042968: Wydawnictwo

Format

19.79: https://woblink.com/ebook/zycie-w-sredniowiecznym-miescie-frances-gies-joseph-gies-136172u

Cena: Joseph Gies


Wyznaję

Autor: Jaume Cabré

To trzymające w napięciu do ostatniej strony wyznanie miłosne i spowiedź człowieka starającego się przeniknąć istotę zła – w świecie i sobie samym. Historia chłopca dorastającego samotnie wśród książek. który musi zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami. Za sprawą osiemnastowiecznych skrzypiec zagłębia się w mroki dziejów hiszpańskiej inkwizycji i piekła dwudziestowiecznej Europy.

Wydawnictwo: Marginesy

Cena: 34.9


https://woblink.com/product-publication/download/206761/epub

1:

:

Cena:


Z historią na szlaku. Zabytki w Polsce. które warto zobaczyć. Część 2

Autor: praca zbiorowa pod redakcją Piotra Bejrowskiego

Wszystkie te miejsca zasługują na bliższe poznanie i odwiedziny już w najbliższym czasie. 

Rzeczpospolita nie zawsze była jednolita etnicznie. a jej granice ulegały licznym zmianom. Nasze ziemie zamieszkane były przez mniejszości. a także inne narody. wyznające różne wyznania. Tysiąc lat historii. setki zabytków pamiętających dawno minione czasy. Zwiedzając nasz kraj. warto znać i rozumieć kontekst historyczny. jakże różny dla poszczególnych regionów.

W którym polskim regionie zamieszkali Kurpie? A w którym Bojkowie? Na którym rynku stał pomnik Stalina? Co się stało z jedynym dziełem Rubensa w naszych zbiorach? Na którym wielkopolskim zamku straszy „biała dama”? Ile budynków

15.5: https://woblink.com/ebook/zakrety-losu-tom-2-braterstwo-krwi-agnieszka-lingas-loniewska-142140u

Cena:autostopem przez galaktyke, tokarczuk ebook, średniowieczny utwór, marcin iwuć książka, darmowe książki do czytania, konstytucja stanów, prawo agaty peb, rozmowy o biblii, wartości społeczne, mozg sie myli, okręt książka, momro jakub, anna pyka, olga gromyko kroniki belorskie, peter englund, pasieka dredziarza…