Nasz dom płonie

Nasz dom płonie

Autor: Bonnie Kistler

Tej poruszającej powieści długo nie zapomnisz! Zaskakująca i pełna emocji historia o skomplikowanych relacjach i sile rodzinnych więzi.

To tylko nastoletni wybryk. Chociaż Kip wypił na imprezie trochę za dużo i spowodował wypadek samochodowy. wydaje się. że ujdzie mu to na sucho. Jednak nagle umiera jego przyrodnia siostra. Tamtego dnia Chrissy jechała razem z bratem. więc policja szybko łączy fakty. ale Kip zarzeka się. że to wszystko wyglądało inaczej. Czy wzajemne oskarżenia sprawią. że rodzina rozsypie się na kawałki?

Wstrząsająca i głęboka opowieść. – „Kirkus Reviews”

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 31.9


Na dnie duszy

Autor: Anna Sakowicz

Rozalia. Donata i Inga.

Trzy pokolenia kobiet żyjących w różnych czasach. Mają swoje rodziny. domy. codzienność. Każda z nich ma też swoje emocje. pragnienia. radości… Kiedy ich marzenia zderzają się z rzeczywistością. myślą. że tak musi być. że takie jest życie. że jest to. co jest.

Jednak z biegiem lat zauważają. że jest o wiele więcej. To. co naprawdę ważne. jest głęboko ukryte na dnie każdej duszy… Często zostaje tam na zawsze. A czasem trzeba je znaleźć i wydobyć za wszelką cenę i ze wszystkich sił. Nieważne bowiem. ile błędów popełniliśmy. ale że wciąż chcemy je naprawiać.

Pozornie zwyczajna historia. jakich wiele. a jednocześnie pełna niespodziewanych zwrotów akcji. dawnych tajemnic i zaskakujących wyborów.

Ta intrygująca opowieść pochłonie

Wydawnictwo: Znak

Cena: 32.99


Koszmarny Karolek. Bestia boiska atakuje

Autor: Francesca Simon

‚Strzeżcie się. Koszmarny Karolek znów atakuje! Specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin najokropniejszego chłopca na świecie. W każdym tomie czekają na Was koszmarne wybryki. złowrogie pomysły. odjazdowe ciekawostki oraz ulubione kawały Koszmarnego Karolka. 2 KSIĄŻKI W 1 KK i bestia boiska Wredna Wandzia atakuje ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


ISBN

9788361184096: Wydawnictwo

Format

11.37: https://woblink.com/ebook/symbolika-stosowana-w-reklamach-marta-bluszcz-3790u

Cena:


Szepty stepowe

Autor: Ewa Cielesz

Fascynujące wakacje pozostają jednak w sferze marzeń. a życie Jagody obfituje w wydarzenia. o których chciałaby jak najszybciej zapomnieć. Z czym zmierzy się Jagoda i co czeka ją po powrocie? Czy wśród dzikich i malowniczych stepów Mongolii odkryje prawdę o swoim ukochanym i o sobie? Czy tajemniczy „Dymitr” okaże się bohaterem romantycznym. czy powiedzie Jagodę na pewną zgubę? Te i inne pytania. z którymi pozostawiła czytelników powieści Słońce umiera i tańczy Ewa Cielesz. w drugim tomie wreszcie znajdują odpowiedzi.Jak zwykle w książkach Ewy Cielesz splata się tu wiele wątków. pojawiają się barwne postaci. a los stawia przed bohaterami dylematy. „Los. cyniczny szuler. Tasuje dni. patrząc nam w oczy tak. że przestajemy być sobą. Uzurpuje sobie prawo do naszych myśli. decyzji. uczuć. Staj

:

Cena:


Zakon Achawy. Tom 1

Autor: Robert P.

Zakon Achawy przedstawia nam świat Mornera i jego Ajala o imieniu Nimf. Jest to świat przerażający swym okrucieństwem. Świat pełen piękna i malowniczych scenerii. Powieść straszy. bawi. rozczula. Nieśmiertelni Magowie a zarazem Rycerze Zakonu Achawy toczą nieustanne boje z kreaturami tego świata. Ich sprzymierzeńcami są Rusałki. pradawne boginie jak i Eowici Magowie niegdyś będący wampirami.

Świat Achawów nie jest ani biały ani czarny. jest w kolorze szarości. Proza życia napotyka Magię. która dodaje mu różnokolorowych barw i odcieni. Demony jak i Wiedźmy pragną przejąć absolutne władanie nad światem składającym się z wielu Królestw i Krain. Czy im się to uda? Wiemy na pewno że Morner wraz z sojusznikami podejmą walkę o to. aby ludzie zamieszkujący uniwersum

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


ISBN

9788380757059: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/perfekcyjne-klamstwo-joanna-grabarek-minka-kent-147560u

Cena:niepokorna królowa meghan march, king of avalon kody promocyjne, grzebałkowska komeda, królowie przeklęci ebook, nieznośny, zdrowaś mario po rosyjsku, książki vi keeland, ktoś musi umrzeć, droga do finansowej wolności, geometria klasa 4 sprawdzian pdf, maciej forycki, bez przebaczenia książka, obsydian jennifer l. armentrout, parabellum: głebia osobliwości, problem z cerą, historyka, wojna z zombi, narodowe siły zbrojne książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin