Gobliny kontra krasnoludy

Gobliny kontra krasnoludy

Autor: Philip Reeve

Armia tęgich i tęgo owłosionych krasnoludów drąży tunele pod ziemiami goblinów. Mają niecne plany – zakraść się do zamku Clovenstone i zrabować najcenniejsze skarby. Gobliny kochają dobrą bitkę. ale nawet chojrackie chłopaki z plemienia Skarpera i Henwyna nie poradzą sobie z pancernymi kretami najeźdźcy. W przygotowaniu do wielkiej bitwy. która raz na zawsze rozstrzygnie losy gobliniego rodu. nasi bohaterowie zmuszeni są szukać pomocy największych herosów. trolli. a nawet duchów.

 

Wydawnictwo: Amber

Cena: 36.8


ISBN

9788381126311: Wydawnictwo

Format

7.9: https://woblink.com/ebook/sekiro-shadows-die-twice-poradnik-do-gry-jacek-halas-patryk-homa-197651u

Cena: Grzegorz Misztal


Balsam dla duszy miłośnika kotów

Autor: Mark Victor Hansen

Koty. ach. te koty… Tajemnicze. charakterne. czułe. inteligentne… Zazdrościmy im wdzięku. z jakim się poruszają. sprawności fizycznej. która pozwala im zdobywać półki zawieszone pod sufitem. i zwinności. z jaką przemykają pomiędzy filiżankami z babcinego serwisu Rosenthala. żadnej z nich nawet nie tykając. Chcielibyśmy z takim samym spokojem i dystansem odnosić się do otaczającej nas rzeczywistości. a przede wszystkim równie stanowczo trzymać się własnych ścieżek. Ach. i jeszcze umieć po kociemu cieszyć się życiem – godzinami wygrzewać się w słońcu i wpatrywać w siną dal. oczekując smakowitego posiłku…

Nie wszyscy przepadają za kotami. ale jak przekonują opowiadania z tego zbioru. łatwo można się z tej przypadłości wyleczyć. Bo kiedy kot włącza swój motorek. niskie. przejmujące tony jego pomrukiwania wywołują wibracje. które potrafią skruszyć nawet skałę. a co dopiero ludzkie serce.

Kot jest stworzeniem skomplikowanym. Na kartach tej książki spotkacie najrozmaitsze koty – śmieszne. odważne. uparte. zakochane. energiczne i te absolutnie zblazowane. Jedno jest pewne – co opowiadanie. to kot. a co kot. to obyczaj.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Goebbels. kulawy diabeł

Autor: Giancarlo Villa

W życiu i w potwornym sposobie swojej śmierci. Joseph Goebbels był najbardziej oddanym z nazistowskich przywódców. Goebbels był tak zakochany w Hitlerze. jego ideach i jego micie. że poświęcił dla niego wszystko. aby nieustannie żyć w świetle jego odbicia. I zgasić się. teraz. jako marionetka bez sznurków. w tej samej chwili. w której umiera jego mistrz. Podróż w celu odkrycia „kulawego diabła’. kruchego. ale niestrudzonego megafonu nazizmu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Inni ludzie

Autor: C.J. Tudor

W białym pokoju śpi blada dziewczynka…

Gabe. wracając pewnej nocy do domu. tkwi w korku za pordzewiałym starym samochodem. Nagle w tylnej szybie widzi twarz dziewczynki. Z jej ust wydobywa się tylko jedno słowo: „Tatusiu”.

To jego pięcioletnia córka. Izzy. Nigdy więcej już jej nie zobaczy.

Trzy lata po zaginięciu córki Gabe spędza dni i noce podróżując po autostradzie. szukając samochodu. w którym widział Izzy. i nie tracąc nadziei. choć większość ludzi uważa. że dziewczynka nie żyje.

Fran i jej córka Alice również przejechały wiele kilometrów autostradą. Ale nie poszukując. Uciekając. Starając się wyprzedzić ludzi. którzy chcą ich skrzywdzić. Ponieważ Fran zna prawdę. Wie. co naprawdę stało się z córką Gabe’a. Wie. kto jest odpowiedzialny. I wie. co zrobią. jeśli kiedykolwiek dogonią ją i Alice…

Autorka bestsellerowych „Kredziarza” i „Zniknięcia Annie Thorne” wciąga czytelników w nową pasjonującą intrygę.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99tęgi umysł, prawdziwa królowa, jarosław marciniak, filozof i wilk, eagle elite, nie zaczęło się od ciebie pdf, marta reich, materiały i technologie współczesnej protetyki stomatologicznej pdf, kapelusz za 100 tysięcy audiobook za darmo, macierewicz. jak to się stało, co cię nie zabije to cię wzmocni, anna leś, autor tomka sawyera, john locke empiryzm, james rollins amazonia, poślubić księcia sarah mallory chomikuj…