Dżozef

Dżozef

Autor: Jakub Małecki

Dresiarz Grzegorz. biznesmen Kurz. stary Maruda i ten Czwarty. Doborowe towarzystwo w jednej sali szpitalnej. Ich historia byłaby jednak zupełnie inna. gdyby nie włączył się w nią jeszcze ktoś: Joseph Conrad. Jego obecność zmienia tutaj wszystko.

Grzesiek Bednar zostaje napadnięty na warszawskiej Pradze i trafia do szpitala ze złamanym nosem. Tu poznaje trzech mężczyzn. z którymi wyruszy do swoistego jądra ciemności: pięćdziesięcioletniego biznesmena. wiecznego malkontenta oraz Czwartego – wielbiciela prozy Josepha Conrada. To właśnie ten czwarty. Stanisław Baryłczak. stanie się przyczyną kłopotów. Majacząc. skłania Grzegorza do spisania swojej „ostatniej powieści”. Opowiada o małym Stasiu powołującym do życia kozła z drewna. który staje się jego towarzyszem i przekleństwem.

Opowieść Czwartego z k

:

Cena:


Boskie zwierzęta

Autor: Szymon Hołownia

Reakcje. jakie wzbudziło pojawienie się Boskich zwierząt. zdumiały mnie swoją

intensywnością. I naprawdę mocno poruszyły. Skoro z tamtym mam tyle dobrego zamieszania. po co kolejne wydanie? Właśnie po to. by wprowadzić do tekstu nowe myśli. które nie pojawiłyby się. gdyby nie konfrontacja tekstu z wnikliwym odbiorcą. By podzielić się dokonanymi w ciągu tych paru ostatnich miesięcy nowymi odkryciami. By uzupełnić i rozbudować praktyczny poradnik. Oraz by dodać do tego. co już napisałem. jeszcze jeden rozdział. którego brak instynktownie wyczuwałem – pokazujący sos. w którym wszystko to. o czym napisałem. pływa: nasz coraz ciężej chory klimat.

Szymon Hołownia

Czy zwierzęta idą do nieba. a jeśli tak. to gdzie są. kiedy my jesteśmy w czyśćcu? Czy mają tylko służ

19.99: https://woblink.com/ebook/male-kobietki-louise-may-alcott-34609u

Cena:dorota pietrzyk, michał gołkowski powrót chomikuj, o czym szumią drzewa, ciekawostki o matematyce, to był człowiek, kamienie na szaniec strzeszczenie, mróz nowości, karol skiba, finanse publiczne owsiak, metoda case study w pielęgniarstwie pdf, wojna chocimska potocki, książki które warto przeczytać blog, muzyka poranna, jak wytresować smoka 3 peb, wszystko da się ogarnąć, spowiedź klawisza, najlepsze miasto swiata, bralczyk zwierzyniec, siddhartha hesse, krakowiak mp3, diana brzezińska, kamieniarz camilla lackberg pdf, transakcja wojny chocimskiej interpretacja, durrellowie z korfu…